Görünüşe göre, q / deepstate teorileri bu kötü insanlar olarak rothchilds ile bağlantılıdır. Öyleyse neden kozla çalışıyorlar? MH370 kazasını araştırıyordum ve serbest ölçekli yarı iletken bu tavşan deliğine düştü.

blackstone başkenti freescale’in sahibi, blackstone’un tahtasında bir rothschild var

https://www.thetimes.co.uk/article/rothschild-family-member-to-join-blackstone-board-nk0pbbvl59d

Blackstone’un CEO’su, en önemli ekonomi danışmanlarından Stephen A. Schwarzman’dır ve “Stratejik ve Politika Forumu Başkanı” olarak görev yapmaktadır.

Ayrıca şu Wilbur Ross denen adama bakın, https://en.wikipedia.org/wiki/Wilbur_Ross

https://www.latimes.com/politics/la-na-pol-wilbur-ross-commerce-20161208-story.html

Rothschild için iflasın yeniden yapılandırılması için çalıştı ve kumarhaneleri ile kozu sağladı.

Ayrıca Kushner ve Soros da bu başlangıç ​​Kadrosunu destekliyor

https://www.cnn.com/2020/09/21/investing/real-estate-cadre-savings-account/index.html

Rothschild ve Soros kötü ve koz iyiyse, neden koz onlarla çalışıyor?

Author

91 Comments

1. Tokat merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz harbiden güzel, sağolun 29-09-2020 11:55:53

2. Sakarya merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 29-09-2020 12:09:31

3. Şırnak merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-09-2020 12:19:27

4. Bingöl merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 12:25:42

5. Kırşehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 29-09-2020 12:29:52

6. Antalya merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-09-2020 12:47:47

7. Selamlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

8. Kırşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 13:19:54

9. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, saolun

10. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

11. Iğdır merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa valla çok iyi, twitter da paylaştım 30-09-2020 20:21:07

12. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

13. Tunceli merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:04:54

14. Malatya merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 11:18:18

15. Slm paylaşımın yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Rize merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-10-2020 17:42:59

17. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

18. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, sağolun

19. Çanakkale merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:19:10

20. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 18

21. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

22. Selam herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

23. Karaman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 09-11-2020 19:47:40

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 148

25. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. Trabzon merkezden ben memo. Selamlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-11-2020 06:33:33

27. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

28. Iğdır merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-11-2020 08:05:45

29. Ordu dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , ziya – 297

30. Edirne merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, face de paylaştım 13-11-2020 19:09:56

31. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . Mrb sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 426

32. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

34. Burdur merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 27-11-2020 00:47:29

35. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Mrb sayfan cidden çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 51

36. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 39

37. Şırnak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız valla güzel, face de paylaştım 06-12-2020 14:35:27

38. Bayburt merkezden ben hatice. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 07-12-2020 14:26:25

39. Merhaba web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Slm siten yeminle çok iyi, face de paylaştım , emin – 333

41. Hakkari dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 475

42. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden güzel, saolun , gaye – 419

43. Gaziantep merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-12-2020 08:59:58

44. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 466

45. selam arkadaşlar siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım

46. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . Mrb sayfa gerçekten çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 165

47. Çanakkale dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 382

48. Rize merkezden ben Emine. Selamlar sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 01-01-2021 02:14:24

49. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

50. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

51. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , – 105

52. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, şukuladım 12-01-2021 00:09:50

53. Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

54. Selam paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

55. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 326

56. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha iyi, saolun , gaye – 167

57. Kastamonu dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . Mrb siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 176

58. Trabzon dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . merhaba arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 313

59. Siirt dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . Slm web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 275

60. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

61. Erzincan dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . Selam herkese sayfan süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Emine – 105

62. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

63. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sağolun

64. Manisa merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-03-2021 04:42:20

65. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 211

66. Tekirdağ dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 168

67. Gürbüz Reply

Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 302

68. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 276

69. Mrb web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

70. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha mükemmel, teşekkürler , emin – 411

71. Adıyaman merkezden ben memo. Selam sayfa inan ki çok güzel, şukuladım 21-04-2021 00:17:03

72. Isparta dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . Selam web siten gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 433

73. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

74. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım , banu – 391

75. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 80

76. Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

77. Çorum dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 296

78. Van merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-05-2021 03:36:14

79. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

80. Denizli dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . Merhaba web siteniz inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , doruk – 81

81. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 461

82. Bu konu : ” deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 496

83. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım

84. Siirt merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, şukuladım 09-06-2021 23:21:19

85. Merhabalar paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

86. Manisa dan kimler var. deepstate rothschild teorisi – neden koz onlarla çalışıyor? . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 202

87. Merhaba sayfanız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link