Degeal.com web sitesi yakın zamanda 2025 yılı için nüfus tahminlerini ve tahminlerini güncelledi ve görünüm tüm Batı dünyası için iyi değil.

https://www.deagel.com/forecast

Tahminleri, çok ilginç okumalar sağlayan aşağıdaki sorumluluk reddi beyanıyla birlikte gelir …

* 2014 yılında tahminle ilgili bir sorumluluk reddi beyanı yayınladık. Altı yıl içinde senaryo önemli ölçüde değişti. Bu yeni sorumluluk reddi beyanı, durumu 2020’den itibaren ayırmayı amaçlamaktadır. Birleşik Devletler ve Avrupa Birliği’ni ayrı varlıklar olarak ele almak artık mantıklı değil. Her ikisi de Batı bloğu, para basmaya devam ediyor ve aynı kaderi paylaşacak.

COVID’den sonra iki ana sonuca varabiliriz:

Batı dünyası başarı modeli, herhangi bir zorluğa, düşük yoğunluklu olsa bile, güçlükle dayanabilecek direnci olmayan toplumlar üzerine inşa edilmiştir. Varsayılmıştı, ancak şüphenin ötesinde tam onay aldık.

COVID krizi, bu ölmekte olan ekonomik sistemin ömrünü sözde Büyük Sıfırlama ile uzatmak için kullanılacak.

Büyük Sıfırlama; iklim değişikliği, yok olma isyanı, gezegen krizi, yeşil devrim, şist petrolü (…) sistem tarafından teşvik edilen sahtekarlıklar gibi; doğal kaynakların tüketimini önemli ölçüde yavaşlatmaya ve dolayısıyla mevcut sistemin ömrünü uzatmaya yönelik başka bir girişimdir. Bir süre etkili olabilir, ancak nihayet alt satırdaki sorunu çözmeyecek ve yalnızca kaçınılmaz olanı geciktirecektir. Çekirdek yönetici seçkinler iktidarda kalmayı umuyorlar, bu da onları gerçekten endişelendiren tek şey.

Batı finansal sisteminin ve nihayetinde Batı medeniyetinin çöküşü, tahminin en büyük itici gücü oldu ve krizin yıkıcı bir sonuçla birleştiği yer oldu. COVID, çok kültürlülüğü ve aşırı liberalizmi benimseyen Batı toplumlarının gerçek zorluklarla başa çıkamayacağını kanıtladı. Bir asır önce İspanyol gribi 40-50 milyon insanın ölümünü temsil ediyordu. Bugün dünya nüfusu, tam hızda hava yolculuğu ile dört kat daha fazla ki bu, tanımı gereği süper bir yayıcıdır. Bugünün Dünyasındaki ölüm kayıpları, göreceli olarak 160 ila 200 milyonu temsil eder, ancak bir yüzyıl önce var olmayan hava yolculuğu faktörü dikkate alındığında, muhtemelen 300-400 milyonu temsil eder. Şimdiye kadar, COVID ölü sayısı yaklaşık 1 milyon kişidir. Kilitlemelerden kaynaklanan ekonomik krizin dünya çapında virüsten daha fazla ölüme neden olması oldukça muhtemeldir.

Sovyet sistemi, insanlara Batı sisteminden daha az güzellik sunabiliyordu. Yine de Sovyet toplumu, otoriter bir rejim altında daha derli toplu ve dirençliydi. Bunu akılda tutarak, Sovyet sisteminin çöküşü nüfusun yüzde 10’unu yok etti. Çeşitli ve çok kültürlü Batı toplumlarının keskin gerçekliği, bir çöküşün çeşitli faktörlere bağlı olarak yüzde 50 ila 80 arasında bir bedeli olacağı, ancak genel olarak en çeşitli, çok kültürlü, borçlu ve zengin (en yüksek yaşam standardı) en yüksek bedeli ödeyecek olmasıdır. . Böylesine sapkın bir kolajın parçalanmasını engelleyen tek yapıştırıcı, erdem olarak gizlenmiş dipsiz yozluğun ağır dozları ile aşırı tüketimdir. Yine de yaygın sansür, nefret yasaları ve çelişkili sinyaller, bu yapıştırıcının bile artık işe yaramadığı anlamına geliyor. Herkes ölmek zorunda değil, göç de bunda olumlu bir rol oynayabilir.

Eskiden ikinci ve üçüncü dünya ulusları olarak bilinen bu noktada bir bilinmemektedir. Kaderleri gelecekte alacakları kararlara bağlı olacaktır. Batılı güçler onları geçmişte yaptıkları gibi ele geçirmeyecekler çünkü bu ülkeler kendi şehirlerini çok uzaktaki ülkelerden çok daha az olasılıkla kontrol edemeyecekler. Eski Dünya Düzeni’ne bağlı kalırlarsa, Batılı güçler boyunca aşağı inecekler, ancak geç dönemlerin acımasız düşüşünü yaşamayacaklar çünkü daha fakirler ve yeterince çeşitli değiller, ancak bir tür zorluklarla başa çıkmak için kullanılan oldukça homojendirler, ancak tam olarak değil. gelecek olan. Çin’e geçerlerse istikrara kavuşma şansı elde edebilirler, ancak kaynaklarının yönetimine bağlı olacaklardır.

Bu durumun ortaya çıkmasını bekliyorduk ve şu anda Kasım seçimleri Trump yeniden seçilirse büyük bir bombayı tetikleyecek. Biden seçilirse çok kötü sonuçlar da olacaktır. Batı toplumlarında çok fazla kötü kan var ve protestolar, gösteriler, isyanlar ve yağmalar, gelenlerin yalnızca ilk belirtileri. Ancak bunu gölgede bırakan yeni bir trend yaşanıyor.

Üç büyük güç arasındaki durum çarpıcı biçimde değişti. Batılı güçlerin son on yıldaki tek önemli başarısı, Rusya ile Çin arasında hem askeri hem de ekonomik stratejik bir ittifakın oluşması olmuştur. Şu anda Rusya ile Avrupa Birliği (AB) arasındaki potansiyel ortaklık öldü ve Rusya kesin olarak Çin’e yöneldi. Bu, başından beri en olası sonuçtu. Airbus hiçbir zaman gerçek bir ortaklık kurmaya çalışmadı, bunun yerine Rus havacılık endüstrisini ortadan kaldırmak için bir strateji geliştirdi. Aslında Rusya ve Çin, uzun mesafeli bir yolcu uçağı inşa etmek için yeni bir ittifak oluşturdu. Batı Avrupa (Birleşik Devletler’den bahsetmiyorum bile) hiçbir zaman Rusya’nın gelişmesiyle ya da hammadde sağlayan ve Batı’nın çizgisine ayak uyduran Rusya ile efendi köle ilişkisi dışında bir şey oluşturmakla ilgilenmedi. O zamanlar açıktı ve bugün bir gerçektir.

Rusya 2008’den beri büyük bir savaşa hazırlanıyor ve Çin son 20 yıldır askeri yeteneklerini artırıyor. Bugün Çin, Amerika Birleşik Devletleri ile karşılaştırıldığında ikinci kademe bir güç değil. Hem askeri hem de ekonomik açıdan Çin aynı seviyede ve bazı belirli alanlarda çok ileride. Yüksek teknoloji alanında 5G ticari alanda başarılı oldu, ancak Type 055 muhrip de ABD’nin bu on yılın ortalarına kadar (DDG 51 Flight IIII) benzer bir yeteneği (DDG 51 Flight IIII) kazanmasıyla bir başka atılım. Tip 055 sınıfının öncü gemisi Nanchang, Çin’deki salgın ve tecrit sırasında görevlendirildi.

Altı yıl önce büyük bir savaş olasılığı çok düşüktü. O zamandan beri istikrarlı ve dramatik bir şekilde büyüdü ve bugün, 2020’lerde açık ara en büyük olay. Nihai çatışma iki yoldan gelebilir. Açık bir nükleer savaşa dönüşen en az iki büyük gücü içeren geleneksel bir çatışma. 2025-2030 zaman diliminde ikinci bir senaryo mümkün. Bir Rus, yeni S-500, stratejik füze savunmaları, Yasen-M denizaltıları, INF Zircon ve Kalibr füzeleri ve kilit rolü oynayan bazı yeni uzay varlıklarıyla Amerika Birleşik Devletleri ve müttefiklerine ilk saldırısını gizlice gerçekleştirdi. Sinsi ilk saldırı, Kasım 2015’te Suriye’de görülenlerin stratejik tercümesi olacak bu tür bir saldırının farklı aşamalarında tüm Rus stratejik füze kuvvetlerini (bombardıman uçakları ve yer tabanlı füzeler) kapsayacaktı. 2.000 kilometreden fazla uzaktaki hedeflere yüksek hassasiyetli, çoklu, birleşik silahlı saldırı başlatma yeteneği. Batı istihbaratının hiçbir fikri yoktu. İroni şu ki, Soğuk Savaş’ın sona ermesinden bu yana Amerika Birleşik Devletleri’nin Rusya’ya ilk saldırıyı gerçekleştirecek bir pozisyon elde etmek için NATO’da manevra yapması ve şimdi ilk grev gerçekleşebilir ama bitirilen ülke ABD olacaktır.

Batı sisteminin bir başka özelliği de, bireylerinin beyinlerinin, çoğunluğun ahlaki yüksek zemini ve teknolojik üstünlüğünü verili olarak kabul ettiği noktaya kadar beyinlerinin yıkanmış olmasıdır. Bu, duygusal argümanların, göz ardı edilen veya reddedilen rasyonel argümanlara üstünlüğünün yükselmesine neden oldu. Bu zihniyet, yaklaşan felaket olaylarında önemli bir rol oynayabilir. En azından Sovyet sisteminde, halkın sessiz çoğunluğu bıktıkları safsataların farkındaydı. Amerika Birleşik Devletleri’nin G5’in Çin tarafından çalındığını veya hipersonik teknolojinin Rusya tarafından çalındığına dair iddialarını Batılı seçkinlerin de bu kibirden etkilendiğinin kanıtı olarak görebiliriz. Önümüzdeki on yıl içinde Batı’nın Rusya-Çin bloğunun gerisinde kaldığı ve halsizliğin çaresizliğe dönüşebileceği aşikar hale gelecektir. Savaşa gitmek, kaybettikleri hegemonyayı yeniden kurmak için hızlı ve kolay bir çözüm gibi görünebilir ve nihayet onları 1940 yılında Fransa’da bulabilir. O zamanlar Fransa’nın bir yenilgiyi zafere dönüştürecek nükleer silahları yoktu. Batı bu değiş tokuşu deneyebilir çünkü Mars ve Venüs olmamaktan ziyade zorba ve kirli orospu dünyanın geri kalanı onlara gülerken korku içinde kaçıyor.

Tabii ki dramatik bir değişiklik olmazsa, dünya ilk nükleer savaşa tanık olacak. Batı bloğu çöküşü savaştan önce, savaş sırasında veya sonrasında gelebilir. Sorun değil. Nükleer savaş, milyarlarca can kaybına neden olan bir oyundur ve çöküş yüz milyonları bulmaktadır.

Bu web sitesi kar amacı gütmeyen olup, boş zamana dayanmaktadır ve bilgi ve hizmetlerimizi OLDUĞU GİBİ daha fazla açıklama ve / veya garanti olmaksızın sunmaktayız. Herhangi bir hükümete bağlı değiliz. Tahminin, bazı spekülatif varsayımlara dayalı olarak hatalı veya doğru bir sayı oyunundan başka bir şey olmadığını dikkate alın. *

Author

121 Comments

1. Sinop merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok iyi, tebrikler 28-09-2020 21:18:27

2. Hatay merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 29-09-2020 01:11:59

3. Selam web siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

4. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 09:05:21

5. Selam herkese siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler

6. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi inanki iyi, teşekkürler

7. Merhaba paylaşım cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız harbiden iyi, linkedinde paylaştım 11-10-2020 22:45:15

9. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

10. Uşak dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Mrb sayfan inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 334

11. Osmaniye merkezden ben gaye. Selam paylaşımın gerçekten iyi, face de paylaştım 19-10-2020 05:19:20

12. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-10-2020 18:50:13

13. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 463

14. Bitlis dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Slm siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 344

15. Iğdır dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 411

16. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki çok güzel, sağolun , ali – 135

17. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-11-2020 22:35:05

18. Kayseri merkezden ben hatice. Selam paylaşım yeminle çok güzel, saolun 09-11-2020 08:50:42

19. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 257

20. Giresun dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, teşekkürler , doruk – 481

21. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Slm paylaşımın yeminle çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 181

22. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Slm sayfan inanki hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 465

23. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , memo – 311

24. Aksaray merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım inanki güzel, sağolun 24-11-2020 00:54:23

25. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 371

26. Selam sayfan valla güzel, sosyal medyada paylaştım

27. Mrb paylaşımınız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

28. Antalya dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Selam paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 85

29. Manisa merkezden ben hatice. Mrb siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 15-12-2020 22:43:22

30. Merhaba herkese sayfan ciddiyim mükemmel, şukuladım

31. Sinop dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . selamun aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 49

32. Adıyaman dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Mrb siten valla hayran edici, teşekkürler , ahmet – 389

33. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 23-12-2020 14:23:15

34. Slm sayfanız vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

35. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden mükemmel, sağolun , emin – 496

36. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Slm siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 396

37. Manisa dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . selamun aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 55

38. Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

39. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 434

40. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 04-01-2021 09:42:55

41. Siirt dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Selam herkese bu web sitesi valla güzel, şukuladım , emin – 134

42. Nevşehir dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 309

43. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki mükemmel, şukuladım , doruk – 271

44. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, saolun , gaye – 270

45. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 73

46. Bingöl merkezden ben doruk. Selam web siten cidden çok güzel, saolun 16-01-2021 02:10:06

47. Trabzon merkezden ben banu. Merhaba sayfan ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 17-01-2021 04:05:19

48. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler , Emine – 46

49. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 429

50. Karaman dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, teşekkürler , ahmet – 220

51. Samsun dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Mrb siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 162

52. Slm web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

53. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun

54. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

55. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 2

56. Diyarbakır merkezden ben . Slm web siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2021 11:45:46

57. Isparta dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 345

58. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 370

59. Merhabalar paylaşım cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

60. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 24-01-2021 09:41:05

61. Konya merkezden ben gaye. Merhabalar siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-01-2021 12:05:57

62. Denizli merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın yeminle iyi, tebrikler 26-01-2021 22:11:57

63. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 29-01-2021 03:12:21

64. Siirt merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, teşekkürler 29-01-2021 15:22:22

65. Afyon dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Selam paylaşımın gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 327

66. Rize merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 30-01-2021 19:27:14

67. Kayseri dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Slm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 420

68. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla hoşuma gitti, şukuladım , emin – 83

69. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 486

70. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

71. Kayseri dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Merhaba paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 418

72. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 219

73. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Mrb sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 92

74. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım

75. Selam herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

76. Afyon dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Selamlar paylaşım valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 414

77. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 135

78. Merhaba sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

79. Erzincan dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 16

80. Sivas dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . merhaba arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 66

81. Erzurum merkezden ben ali. Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-04-2021 17:10:59

82. Giresun merkezden ben doruk. Mrb web siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 03:03:09

83. Kırşehir merkezden ben emin. Merhaba herkese siteniz inan ki iyi, face de paylaştım 15-04-2021 05:19:26

84. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 20

85. Bayburt merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, saolun 15-04-2021 20:43:51

86. Elazığ dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Selam web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 123

87. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 230

88. Selamlar web siten inan ki dikkat çekici, sağolun

89. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Slm sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 284

90. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi gerçekten iyi, face de paylaştım 27-04-2021 08:32:54

91. Zonguldak merkezden ben emin. Selam sayfanız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 28-04-2021 21:50:18

92. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 374

93. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 260

94. Bilecik merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 03:09:03

95. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Selamlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 17

96. Merhabalar paylaşımın vallaha dikkat çekici, saolun

97. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Selam herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 181

98. Niğde dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Selamlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 214

99. Bitlis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-05-2021 19:57:29

100. Muş merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-05-2021 03:31:36

101. Zonguldak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım inanki iyi, facebookta paylaştım 24-05-2021 11:32:18

102. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 438

103. Slm bu web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

104. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten iyi, tebrikler , Emine – 309

105. Siirt merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 30-05-2021 19:13:45

106. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Slm web siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 1

107. Gümüşhane dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Selam herkese web siten inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 378

108. Bolu merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 13-06-2021 04:27:05

109. Karabük dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 181

110. Merhaba herkese web siten vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

111. Bu konu : ” Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha iyi, teraziye tıkladım , emin – 334

112. Kastamonu dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . selam arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 229

113. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

114. Muğla dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . selamun aleyküm sayfa inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 346

115. Kocaeli dan kimler var. Degeal.com – Nüfus azaltma tahmini . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 209

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link