Kategoriler
Genel

Değerlendirmeniz için sunulmuştur: NUMEC konusu tekrar ziyaret edildi.

SS: Baskı altında kalan bir çalışma olan “Alternatif Ansiklopedi: NUMEC” için zemin hazırladım. En son duydum, New York’taki bazı ipek çorap hukuk bürosunun elindeki konuyu vardı, oradan çıkan diğer zehirleri dava etti. 2010 dolaylarında (FL’de çalışırken) hukuk bürosuna şahsen inceleme / endeksleme / özetleme için yaklaşık 2 yıl geçirdiğim “PA2” belgelerine kapsamlı bir veritabanı / indes sağladım. YİNE,

Google “Patti Ameno” ve o eksik malzeme hakkında her şeyi öğrenin. SPOILER: malzeme İsrail’e gitmedi; asidik / kimyasal prosesler ve “reaktifler” nedeniyle “kaybedildi” / hesaba katılmadı.

Her şey nehre ve Kiski R’den yedikleri balığa gitti ya da havaya ve oradan yerlilerin ciğerlerine püskürtüldü. İyi şeyler. Ama gerçekten park Township, PA neler olup bittiğini bilmek biraz korkutucu. Hala o bölgede silahlı muhafızlar mı yayınlıyorlar? Son zamanlarda w / Patti teslim değil. Onu aramam gerek.

Tamam, googley hepsini ve alışılmış hikaye çizgisini almayın. Bu vakada tanıdığım Fred (RIP) en güzel adam için baş okuyucu oldum. / s / ex Baron & Budd AMA ve ben zaman elverdiğince yanıt vermeye çalışacağım.

“Değerlendirmeniz için sunulmuştur: NUMEC konusu tekrar ziyaret edildi.” için 25 yanıt

Karabük merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 19-05-2020 06:55:35

Van merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 24-05-2020 17:56:15

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 01-06-2020 05:01:29

Kars merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 18-06-2020 23:07:24

Afyon merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-07-2020 02:34:41

Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-07-2020 22:42:14

Adıyaman merkezden ben Emine. Selam web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2020 01:35:55

Siirt merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 22:01:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir