Argümanı: Bir ördeği alıp üzerine kilitlenen uzun menzilli bir kızılötesi kamera.

1. video: https://youtu.be/mfhAC2YiYHs 2. video: https://youtu.be/3viYcYPRdu4 3. video: https://youtu.be/jWWGmiZs4JA

Bunun yıllık bazda yeniden yayınlandığı her seferinde, ordumuzun dünyaya yeni bir şey gösterdiği ve aynı zamanda tıklama tuzağı reklam geliri elde ettiği yönünde spekülasyonlar aldım. Görünüşe göre haklıydım.

Bunu birkaç gün önce gösterdim. Bunlar UFO değil. Lanet bir ÖRDEK.

Burada gösterilen şey, savaş jetlerimizin etrafından bir IR kamera aracılığıyla bir hedefi otomatik izleme yeteneğine sahip olmasıdır. Bir kuş kadar küçük olabilir.

Sanki Çin göğsünü her dövmeye başladığında, biraz daha UFO yayınlıyoruz … yani “bak, sende olmayan ne var bizde.”

Author

31 Comments

1. Ordu dan kimler var. Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü . Selam herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 389

2. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 367

4. Antalya dan kimler var. Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 166

5. Tokat dan kimler var. Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü . Mrb sayfanız cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 455

6. Bu konu : ” Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 188

7. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

8. Selamlar siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun , Gürbüz – 74

10. Malatya merkezden ben ziya. Selamlar siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-06-2021 04:30:04

11. Bu konu : ” Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü ” çok güzel. Mrb siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 251

12. Bu konu : ” Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , – 315

13. Kastamonu dan kimler var. Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü . selamun aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, saolun , Emine – 133

14. Bu konu : ” Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 176

15. Konya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 21-06-2021 06:02:15

16. Bu konu : ” Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Emine – 11

17. Trabzon dan kimler var. Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü . selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 383

18. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 04-07-2021 18:47:39

19. Yozgat merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, saolun 11-07-2021 22:28:38

20. Bu konu : ” Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 156

21. Muş dan kimler var. Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü . Selam paylaşımın inanki mükemmel, teşekkürler , Emine – 375

22. Edirne merkezden ben . Selam paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-07-2021 09:58:11

23. Gümüşhane dan kimler var. Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler , ali – 410

24. Iğdır dan kimler var. Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü . Selam bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 119

25. Bu konu : ” Değerlendirmeniz için: Youtuber Thunderf00t, her yıl görmeye devam ettiğimiz “UFO gözlemlerini” çürüttü ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 16

26. Karabük merkezden ben ali. Selam sayfa inan ki iyi, şukuladım 23-07-2021 16:12:51

27. Uşak merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 24-07-2021 08:12:51

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link