Bu, bu fonları aldıklarında ne olacağına dair bir tartışma ve benim yeni gelişen endüstriler, yeni değerli eşyalar hakkındaki fikrim.

Janet Yellen temelde paramızı geri almayı umursamadığını söyledi … Birleşik Devletler’in herkesi kurtarmasını istedi. Böylece sistem ayakta kalır.

Senatör Kennedy şok olmuştur. Janet Yellen bunun hakkında çevrimdışı konuşacaklarını söylüyor.

Temel olarak, insanların gerçekten bir fark yaratmasının tek yolu uyanmak ve kripto para birimi, altın, gümüşe güvenmektir …

Dolardan kurtulma zamanı.

Bu şekilde koyun. Kriptolara yatırım yapın. Bu tavsiyeyi net değerinizin% 1’i ile dinleseniz bile. Yine de ilk yatırımınızdan diğer hisse senetlerinden daha fazlasını kazanacaksınız.

Çünkü bu, hükümetlerin ne kadar çok kapatmaya çalışsa da onu kapatmaya çalıştığı bir sistemdir. Her zaman orada olacak. Serbest ticareti destekler. Anayasal değerleri destekler. İfade özgürlüğü hakkı, mahremiyet hakkı, mutluluk arayışı hakkı.

Daha fazla özgürlük kazanmaya devam edecek ve kıtlığı daha da değerli hale getirecek.

Bu yeni teknolojinin bu güçlerine sahip olan çok az kişi. Sanayi güçlerine sahip olacaklar.

Güç internetinde çok fazla değer yaratılıyor.

Kripto uzayına dünya değerini veren şey budur. Faydası vardır ve kıtlığı vardır ki, altın ve gümüşün değerlerini elde eden faktörlerle aynıdır.

Göreceksin….

Şimdi, değerli metallere gelince.

Değerli metaller, katı mahremiyetin, değerin ve şeffaflığın gücünü anlayanlar içindir.

Ancak değerli metaller. – Arkasındaki doğru kaynaklarla daha kolay bulunabilir. İşte bu yüzden inşaat stoklarının artacağına inanıyorum. Tarihe geçen yeni bir Sanayi Çağı.

Cehennem, en çok maliyeti kereste. Ancak bu, marihuana stoklarıyla kolayca düzeltilebilir. Kenevir kerestesi yapan, kenevir endüstrisinden bir bütün olarak sağlam bir şey yapan şirketler olacak. Weed muhtemelen 12 paket sağlıklı kenevir ek yeri için 5 dolara mal olacak.

Her türlü organik hammadde yapılacak.

Her neyse, çok uzaklaşmayın.

Değerli metaller, sert garantiye sahip oldukları için nihai değeri korurlar.

Değerli metallerle yaşam için kendimi neyin oluşturduğuna dair fikrim, 100 ons altın Amerikan Altın Kartalları, 1,000 ons gümüş yuvarlak kartal satın almaktır.

Bu ideal olur. Yaklaşık 70 pound değerinde değerli metal. Bunu kıyamet senaryosundaki bir çift aile üyesi arasında taşıyın ve ağırlık bozulabilir.

Tüm bu sorunların en büyük değerini veren şey, bir silaha erişimdir. Ve ya da gerektiğinde tehlikeli olma yeteneği, hayatta kalma içgüdüsü.

Çünkü insanların neye inandığına bakılmaksızın düşünüyorum. Biden, Amerika Birleşik Devletleri’nden vazgeçme kararıyla iç savaştan uzak durduktan sonra yanlış bir şekilde seçildiğinde … Bir iç savaştan kaçındıklarının, ancak bir devrimi desteklediklerinin farkında değildi. Ve devrimi, yıllarca işlerinde başarısız olan vasıfsız bireylere bıraktı.

Sayısız yolsuzluk iddiası ve kötü çalışması, kötü ürünü, gösterilecek hiçbir şeyi olmayan bireyler … Siyasi Amerikan satışları …

Yani evet …. konuyu daha fazla düşünmeden ve daha fazla konuşmadan önce. Bir çanta değerli metal, kripto, alet, yiyecek, doğal kaynaklar ve her türlü değerli eşya alın. Çünkü hiper enflasyon yaklaşıyor ve hazır değilse herkes bunu hissedecek.

https://youtu.be/UrEdr24BtFI

Author

7 Comments

1. Kayseri dan kimler var. Değerler fikri . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 465

2. İstanbul dan kimler var. Değerler fikri . Mrb web siteniz cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 71

3. Bu konu : ” Değerler fikri ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 238

4. Bu konu : ” Değerler fikri ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 473

5. Zonguldak merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım 09-04-2021 12:41:58

6. Çankırı dan kimler var. Değerler fikri . Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun , banu – 196

7. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Değerler fikri . Slm sayfa vallaha billaha güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 121

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link