Siz evrene ondan ne istediğinizi kendinize yansıtarak düzeltilmesini istediğinizi gösterene kadar hayattaki hiçbir şey düzeltilmeyecek. Korkunç ve yalnızlık ama diğer herkes kafa karıştıran aptal olmak istediğinde, kavgaya girmemek ve HAYIR demek ve kendi ihtiyaçlarıma odaklanmak bana kalmış.

Akran baskısı, ruhsal şeytani sorunlar, zihinsel sorunlar ve bunların herhangi bir kombinasyonundan kaynaklanan çeşitli nedenler olduğunda, uyuşturucu bağımlılığı sorunları olanlara ‘alışkanlığı atmak’ gibi bir şey.

3B gerçekliğimiz görülecek tek şey değil ve MSM ve onu izleyen kalabalıklar bununla ilgili tam bir erime yaşıyor gibi görünüyor. Acaba bu, insanları değişim isteyenler arasında böldüğü ve değişmek istemeyenlere yapacağı ve düzeni devam ettirecek olan ‘yarık’ın bir parçası mı? Kökleri kuruluş gerçeğine sıkı sıkıya bağlı olanlarla nasıl başa çıkarsınız?

Author

10 Comments

1. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa harbiden hoşuma gitti, teşekkürler 01-03-2021 06:24:16

2. Erzurum merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten inanki hayran edici, saolun 01-03-2021 09:19:13

3. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

4. selamun aleyküm sayfan inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Değişim yaratmanın tek yolunun değişim olduğunun farkına vardım. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 496

6. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

7. Bingöl merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:53:21

8. Merhaba herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

10. Van dan kimler var. Değişim yaratmanın tek yolunun değişim olduğunun farkına vardım. . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , emin – 391

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link