Deja vu’nun rastgele bir olay olmaması mümkün mü? Beynimizin geçmiş olaylardan geleceği tahmin etmeye çalışması mümkün mü? bir yıl kadar sonra sadece beynimiz tahminde bulunur ya da normal bir rüya görürüz beynimiz bir tahmin yapar ama asla gerçek olmaz o zaman rüya olmadan deja vu küçük küçük bir tahmin yapar bu %100 emin değil, yemin ettin Hayatında Jimmy ile hiç tanışmadın, yüzünü gördüğünde veya sesini duyduğunda deja vu yaşadın, eğer mümkün olabilirse, beynimiz herkesle senkronize oluyor, bir tür seviyede, bunun bir çeşit olduğunu söylüyorum. Crackhead teorisi ama beyinlerin bilinçaltında birbirleriyle konuşması mümkün olabilir mi, böylece caddede birisiyle yürürsünüz ve Jimmy’yi tanırlar ve sonra Jimmy’yi bilinçaltınızın anladığı ve şifresini çözdüğü bir tür bilinçaltı beden dili aracılığıyla size iletirler ve her insan dünyada sadece zihinsel bağlantıların ağında bedenlerimiz birbirleriyle iletişim kurmak için feromonları serbest bırakır

30 Comments

1. Adana merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, twitter da paylaştım 02-07-2021 10:07:26

2. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. Dejavu . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 339

3. Erzurum dan kimler var. Dejavu . Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 153

4. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Mersin dan kimler var. Dejavu . Mrb paylaşımınız gerçekten çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 361

6. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

7. Tokat merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-07-2021 07:36:04

8. Kırıkkale dan kimler var. Dejavu . Selam paylaşımınız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 332

9. Bu konu : ” Dejavu ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 304

10. Diyarbakır merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 08-07-2021 12:57:37

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dejavu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 220

12. Selamlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

13. Bu konu : ” Dejavu ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, saolun , ali – 384

14. Muğla merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 24-07-2021 12:45:36

15. Amasya dan kimler var. Dejavu . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 150

16. Malatya dan kimler var. Dejavu . Selam siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 480

17. Yalova merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-08-2021 17:43:55

18. Yalova merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 23-08-2021 22:13:29

19. Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Selam siten inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

21. Bu konu : ” Dejavu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 67

22. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

23. Gümüşhane merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 04-09-2021 00:35:48

24. Zonguldak merkezden ben doruk. Mrb siteniz yeminle iyi, face de paylaştım 08-09-2021 22:32:38

25. Slm paylaşımınız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Kırşehir dan kimler var. Dejavu . Selam siten ciddiyim iyi, saolun , Aylin – 360

27. Muğla merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 23-09-2021 23:16:22

Write A Comment