İnanmadığınız bir ya da iki tane olmalı, değil mi ???

Benim için büyük olasılıkla Düz Dünya Teorisi .. İnsanları “kutudan” düşünmek için yalvarıyorum ama okyanuslara baktığınızda eğriyi görebiliyorsunuz. Bunu bir uçaktan da görebilirsiniz. Sadece inanmıyorum. Seni deli demiyorum, sadece kendime inanmıyorum .. Kimseyi rahatsız etmek istemiyorum ve bu benim niyetim değil, bu yüzden lütfen boğazımdan aşağı atlamayın.

LEAST’a inandığınız teori nedir?

Author

73 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

2. Merhaba herkese paylaşımınız valla hayran edici, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. Aksaray merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-06-2020 11:08:45

5. Kayseri merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 24-06-2020 11:14:48

6. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten harbiden güzel, teraziye tıkladım 27-06-2020 09:11:14

7. Selamın aleyküm web siten ciddiyim mükemmel, şukuladım

8. Van merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, linkedinde paylaştım 01-07-2020 13:13:22

9. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım 05-07-2020 01:50:30

10. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Selamlar siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 00:54:31

13. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

14. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 30-07-2020 04:21:06

16. Selam herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız valla mükemmel, sağolun 02-08-2020 10:24:08

18. Bingöl merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 22:25:32

19. Zonguldak merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 08-08-2020 11:45:09

20. Selamlar bu web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

22. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 30-08-2020 11:03:13

23. Mrb bu web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

24. Çankırı merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-09-2020 11:35:04

25. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 13-09-2020 01:50:00

26. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

27. Tunceli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 21-09-2020 13:37:11

28. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

29. Mersin merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:26:30

30. Giresun merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 12:35:42

31. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, şukuladım 08-10-2020 05:06:32

32. Selam herkese paylaşım yeminle çok güzel, saolun

33. Çorum dan kimler var. Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? . Merhaba sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 149

34. Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, sağolun , emin – 196

35. Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, tebrikler , Emine – 179

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanki hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 173

37. Siirt merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 31-10-2020 03:56:16

38. Kırşehir merkezden ben banu. Selam web siteniz ciddiyim iyi, tebrikler 01-11-2020 21:03:54

39. Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 246

40. Selamlar siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

41. Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 273

42. Selamlar siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

43. Bingöl dan kimler var. Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? . Selam siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 459

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 330

45. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

46. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? . Merhaba herkese sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 237

47. Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 477

48. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? . Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok güzel, saolun , Gürbüz – 407

49. Aksaray dan kimler var. Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? . Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 183

50. Kilis merkezden ben Emine. Selam herkese siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-12-2020 17:22:03

51. Samsun merkezden ben emin. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, tebrikler 31-12-2020 05:51:18

52. Kırıkkale dan kimler var. Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? . Merhaba paylaşımın harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 352

53. Merhabalar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

54. Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , banu – 202

55. Selam paylaşım inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

56. Karaman dan kimler var. Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? . selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, saolun , – 77

57. Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. Mrb sayfa cidden dikkat çekici, şukuladım , memo – 270

58. Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 373

59. Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , – 86

60. Selamın aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

61. Bu konu : ” Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 95

62. Konya dan kimler var. Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? . Merhaba web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , ali – 96

63. Kilis dan kimler var. Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? . Merhaba herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 458

64. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 28-04-2021 01:50:04

65. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

66. Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 09:19:02

67. Çorum dan kimler var. Deli / deli olduğunu düşündüğünüz bir komplo teorisi nedir? . Selamlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 57

68. Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link