Polisler tarafından ölen beyaz insanlar hakkında kaç hikaye duyuyoruz? Kara polislerin siyah insanları öldürmesiyle ilgili kaç hikaye duyuyoruz? çok çok az.

Botların veya bitkilerin olduğuna ikna olduğum şu anda reddit çevresinde dolaşan mesaj, barışçıl protestoların hiçbir şey yapmamasıdır. MLK ve Rosa Parks mezarlarında dönüyor.

Ayrıca bir kez bu sitede dolaşan duydum! siyah kadınlarla flört eden beyaz adamlar ırkçıdır, çünkü bu sadece güç için, her zaman sevgi dolu olan sikişte.

Bir saniye gerçek olabilir miyiz. Görünüşe göre tüm ırkçıların bulunduğu 6.000 kişilik nispeten küçük bir kasabada yaşıyorum. Sadece tüm topluluk tarafından göz ardı edilen bir ırkçı biliyorum. Kaçınız ırkçı biliyor? Bugünlerde ırkçılığın tanımı değil, siyah bir insanla aynı fikirde değilsiniz, ırkçısınız ama diğer ırklardan nefret eden gerçek ırklar.

Author

104 Comments

1. Bolu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten harbiden iyi, sağolun 29-05-2020 21:31:28

2. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım 29-05-2020 21:45:26

3. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, teşekkürler

4. Mrb sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Batman merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım 06-06-2020 13:47:19

6. Zonguldak merkezden ben gaye. Selamlar siten gerçekten çok iyi, şukuladım 06-06-2020 16:54:26

7. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 15-06-2020 00:36:13

8. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

9. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

10. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, tebrikler

11. Osmaniye merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 03-07-2020 14:13:18

12. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 14:16:29

13. Erzincan merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, sağolun 11-07-2020 16:17:38

14. Slm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

15. Slm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Karabük merkezden ben Emine. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 19-07-2020 14:05:29

17. Bursa merkezden ben Emine. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 25-07-2020 13:58:27

18. Ordu merkezden ben ziya. Mrb web siten yeminle mükemmel, şukuladım 27-07-2020 00:51:36

19. Eskişehir merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun 28-07-2020 04:43:52

20. Mrb bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

21. Siirt merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız inan ki güzel, face de paylaştım 04-08-2020 19:54:54

22. Yalova merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-08-2020 03:09:25

23. Erzurum merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 05-08-2020 07:53:03

24. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-08-2020 22:25:28

25. Kocaeli merkezden ben ali. Selam web siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 01:59:34

26. elif yılmaz Reply

Merhaba web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

27. Erzurum merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım 13-08-2020 06:42:49

28. Bayburt merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 13-08-2020 19:53:59

29. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-08-2020 15:21:19

30. Bilecik merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok güzel, saolun 24-08-2020 13:38:37

31. Elazığ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-08-2020 16:01:18

32. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden güzel, teraziye tıkladım

33. Selam web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

34. Selamın aleyküm sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım

35. Bitlis merkezden ben Emine. Slm paylaşımın gerçekten çok iyi, saolun 07-09-2020 05:22:50

36. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım

37. Merhaba herkese sayfanız harbiden hoşuma gitti, tebrikler

38. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi inan ki dikkat çekici, saolun 18-09-2020 17:01:24

39. Şırnak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 00:06:54

40. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

41. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

42. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

43. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa cidden çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 11:28:48

44. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:43:57

45. Ordu merkezden ben Aylin. Merhaba siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-10-2020 10:43:53

46. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

47. Elazığ dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Slm sayfa valla iyi, saolun , ahmet – 322

48. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

49. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Selam herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 343

50. Afyon dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 41

51. Adıyaman dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Merhaba herkese siteniz valla çok güzel, sağolun , ali – 427

52. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, face de paylaştım

53. Osmaniye dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Mrb web siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 350

54. Çorum dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 249

55. Bolu merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan harbiden güzel, twitter da paylaştım 04-12-2020 19:36:28

56. Afyon merkezden ben hatice. Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 06-12-2020 14:21:50

57. Iğdır merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:38:22

58. Van dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 469

59. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 183

60. Düzce merkezden ben . Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-12-2020 18:51:30

61. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

62. Artvin dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teşekkürler , ahmet – 262

63. Bu konu : ” Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. ” çok güzel. Slm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 296

64. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. ” çok güzel. Selam sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 496

65. Muş dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Slm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 143

66. Kayseri merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, face de paylaştım 15-01-2021 08:02:38

67. elif yılmaz Reply

Niğde dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Merhaba herkese siten inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 430

68. Mersin dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Mrb web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 438

69. Isparta merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, tebrikler 04-02-2021 22:03:16

70. Selam web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

71. Kilis merkezden ben ziya. Selam sayfa ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 22-02-2021 00:44:46

72. Ardahan merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler 28-02-2021 11:44:28

73. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

74. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

75. Konya dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 342

76. Düzce dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım , ahmet – 39

77. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 492

78. Bu konu : ” Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki güzel, tebrikler , doruk – 153

79. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 20

80. Bu konu : ” Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. ” çok güzel. Mrb siten harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 33

81. Şanlıurfa dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 261

82. Amasya merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 20-04-2021 16:55:26

83. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

84. Tunceli dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , Emine – 1

85. Düzce merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, teşekkürler 26-04-2021 15:02:32

86. Uşak dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 245

87. selamun aleyküm siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

88. Merhaba herkese web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım

89. Kırşehir dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler , Aylin – 95

90. Adıyaman merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 16-05-2021 07:18:18

91. Adana dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Merhaba sayfa vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 333

92. Elazığ dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Selam siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 314

93. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 03-06-2021 03:08:16

94. Bu konu : ” Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, sağolun , ali – 324

95. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

96. Balıkesir dan kimler var. Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar. . Selam herkese web sitesi harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 276

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link