Kategoriler
Genel

Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar.

Polisler tarafından ölen beyaz insanlar hakkında kaç hikaye duyuyoruz? Kara polislerin siyah insanları öldürmesiyle ilgili kaç hikaye duyuyoruz? çok çok az.

Botların veya bitkilerin olduğuna ikna olduğum şu anda reddit çevresinde dolaşan mesaj, barışçıl protestoların hiçbir şey yapmamasıdır. MLK ve Rosa Parks mezarlarında dönüyor.

Ayrıca bir kez bu sitede dolaşan duydum! siyah kadınlarla flört eden beyaz adamlar ırkçıdır, çünkü bu sadece güç için, her zaman sevgi dolu olan sikişte.

Bir saniye gerçek olabilir miyiz. Görünüşe göre tüm ırkçıların bulunduğu 6.000 kişilik nispeten küçük bir kasabada yaşıyorum. Sadece tüm topluluk tarafından göz ardı edilen bir ırkçı biliyorum. Kaçınız ırkçı biliyor? Bugünlerde ırkçılığın tanımı değil, siyah bir insanla aynı fikirde değilsiniz, ırkçısınız ama diğer ırklardan nefret eden gerçek ırklar.

“Deli gibi hissediyorum, büyük bir yarış bölünmesi yok. Medya bir haber oluşturuyor, böylece haberleri devam ettirebiliyorlar. Bunu insanlara söylediğimde delirmiş gibi hissediyorum ve boş bir ifadeyle bana bakıyorlar.” için 17 yanıt

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım 29-05-2020 21:45:26

Batman merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım 06-06-2020 13:47:19

Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 15-06-2020 00:36:13

Osmaniye merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 03-07-2020 14:13:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir