Delilik

Burada yeniyim ve deli olmadığımı doğrulamak istiyorum – pekala, bunun cevabını tam olarak bilmiyorum. Dünyadaki tüm çılgınlıkların arkasında WEF’in olduğunu söylemek çok mu abartılı olur ve eğer öyleyse bu çılgınlıkla mücadele etmek için ne yapabiliriz? Açık fikirli cevaplar arayan sıradan aile adamınızım. Şimdiden teşekkürler ve Godspeed.

“Delilik” üzerine 14 yorum

1. Bu konu : ” Delilik ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 410

2. Bu konu : ” Delilik ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 281

3. Bu konu : ” Delilik ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, saolun , hatice – 61

4. Bu konu : ” Delilik ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 252

5. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-01-2021 14:13:06

6. Mardin dan kimler var. Delilik . Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 366

7. Ankara merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 18:12:49

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link