Çocuklarınızın sürekli bir virüs, maske, uzaklaşma, güvensizlik, otorite, polis devleti, aşılar, el dezenfektanı, korku, çok az iş mevcut veya hiç yok, ekonomiyi çökerten bir döngü içinde büyümesini istiyor musunuz, liste saatlerce sürebilir. … 2019’un normalliğin son yılı olacağını bilseydik, bildiğimiz gibi neyi farklı yapardınız?

Author

107 Comments

1. elif yılmaz Reply

Slm sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım

2. selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, saolun

3. Muş merkezden ben ali. Slm sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım 16-08-2020 08:08:54

4. Sakarya merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın inan ki dikkat çekici, tebrikler 16-08-2020 08:52:01

5. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, saolun

6. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Afyon merkezden ben ziya. Mrb sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 26-08-2020 18:52:24

8. Merhabalar web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler 05-09-2020 22:47:07

10. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 06-09-2020 20:47:06

11. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha iyi, şukuladım

12. Trabzon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, teşekkürler 14-09-2020 17:15:15

13. Denizli merkezden ben gaye. Mrb web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-09-2020 18:11:50

14. Selamın aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

15. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 11:21:59

16. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 13:45:32

17. Balıkesir merkezden ben ziya. Selam web siten harbiden hayran edici, teşekkürler 07-10-2020 18:18:24

18. Kars dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Merhaba bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 202

19. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden hayran bıraktı, sağolun , Emine – 107

20. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-11-2020 21:42:59

21. Balıkesir dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , – 274

22. Mrb web siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

23. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

24. Manisa merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-12-2020 05:41:33

25. Kocaeli dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 491

26. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 197

27. Selamlar paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

28. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

29. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Selam web siten cidden güzel, twitter da paylaştım , Emine – 176

30. selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, şukuladım

31. Rize dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Slm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 36

32. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 397

33. Kastamonu dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Selam herkese paylaşım gerçekten iyi, facebookta paylaştım , banu – 400

34. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 332

35. Hatay merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, face de paylaştım 13-01-2021 10:04:10

36. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 258

37. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 405

38. Bilecik dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 445

39. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

40. Balıkesir dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Mrb sayfanız valla iyi, face de paylaştım , hatice – 288

41. İstanbul dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 268

42. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 471

43. Tokat merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sağolun 05-02-2021 04:20:54

44. Mardin dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Selam paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 184

45. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Slm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 222

46. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Selam herkese siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 269

47. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, saolun , emin – 304

48. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-02-2021 19:46:18

49. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , – 206

50. Merhaba paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

51. Selam paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

52. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim güzel, saolun , Hasan – 308

53. Bursa merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-03-2021 00:55:36

54. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 154

55. Samsun dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 22

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 321

57. Aksaray merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 23-03-2021 06:56:21

58. Bartın dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 389

59. Hatay merkezden ben hatice. Slm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, tebrikler 25-03-2021 23:07:19

60. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 441

61. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

62. Karaman merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, tebrikler 08-04-2021 12:04:32

63. Yalova dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Slm bu web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , memo – 230

64. Bursa merkezden ben emin. Mrb siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-04-2021 18:36:51

65. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

66. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 289

67. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, saolun , ali – 367

68. Tekirdağ merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-05-2021 13:17:34

69. Batman dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Selamlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 244

70. Bayburt dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 98

71. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, tebrikler

72. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 46

73. Selamlar paylaşımınız yeminle iyi, linkedinde paylaştım

74. Manisa merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-06-2021 16:01:22

75. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

76. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 235

77. Manisa dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Selam sayfan valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 490

78. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 232

79. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 443

80. Niğde merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2021 04:43:57

81. Tunceli merkezden ben ali. Merhaba web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 24-06-2021 11:20:26

82. Iğdır merkezden ben doruk. Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, şukuladım 24-06-2021 14:26:54

83. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden güzel, tebrikler , mehmet – 443

84. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 232

85. İzmir dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 202

86. Şanlıurfa dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Merhaba herkese sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 179

87. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 464

88. Tunceli dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Mrb siten ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 312

89. Slm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

90. Muş dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Selamın aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 457

91. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 243

92. Kütahya dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Merhaba herkese paylaşım inanki çok iyi, tebrikler , ali – 153

93. Erzincan merkezden ben banu. Slm sayfan inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2021 04:05:17

94. Afyon dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 215

95. Bu konu : ” Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 202

96. Merhaba herkese web siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

97. Kırıkkale merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2021 14:12:13

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link