Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı?

Çocuklarınızın sürekli bir virüs, maske, uzaklaşma, güvensizlik, otorite, polis devleti, aşılar, el dezenfektanı, korku, çok az iş mevcut veya hiç yok, ekonomiyi çökerten bir döngü içinde büyümesini istiyor musunuz, liste saatlerce sürebilir. … 2019’un normalliğin son yılı olacağını bilseydik, bildiğimiz gibi neyi farklı yapardınız?

“Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı?” üzerine 20 yorum

1. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler 05-09-2020 22:47:07

2. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 06-09-2020 20:47:06

3. Trabzon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, teşekkürler 14-09-2020 17:15:15

4. Denizli merkezden ben gaye. Mrb web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-09-2020 18:11:50

5. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 11:21:59

6. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 13:45:32

7. Balıkesir merkezden ben ziya. Selam web siten harbiden hayran edici, teşekkürler 07-10-2020 18:18:24

8. Kars dan kimler var. Delilik hiç bitecek mi? Potansiyel olarak “virüse” maruz kalsanız, ancak tamamen sağlıklı olsanız bile, yine de iki hafta boyunca zorla toplumdan atılıyorsunuz. Bir aşının işe yaramayacağını, sosyal mesafenin ve maskelerin kalıcı olduğunu söylüyorlar. Dünya çıldırdı mı? . Merhaba bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 202

Yorum yapın