Bu denizaltıyı haftalardır ziyaret etmedim, geri dönün ve gerçekten kelimelerimi kaybediyorum. Medyanın çifte düşünme, manipülasyon, gaslighting vb. İğrenç. İnsanların buna tamamen kör olması daha da iğrenç.

Kesinlikle delice.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Delireceğim ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , emin – 463

2. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

3. Muş dan kimler var. Delireceğim . Merhabalar siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 71

4. Bu konu : ” Delireceğim ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım , – 467

5. Kocaeli dan kimler var. Delireceğim . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 438

6. Iğdır dan kimler var. Delireceğim . Merhaba herkese bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 191

7. Rize merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, tebrikler 16-04-2021 15:44:15

8. Bu konu : ” Delireceğim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, şukuladım , memo – 354

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link