En son İngiltere verileri, Delta’nın diğer varyantlardan çok daha az öldürücü görünmeye devam ettiğini gösteriyor. Genel CFR’si (%0,31) Alpha’nın sadece %29’udur. Tamamen (%19) veya kısmen aşılanmış (%16) bu Delta vakalarının yüzdesinin, Alpha ve Delta arasındaki CFR farkını açıklamaya yetecek kadar büyük olmadığını unutmayın. Tamamen aşılanmış için ölüme karşı %80 etkinlik ve kısmen için %40 olduğunu varsayarsak, Delta hala daha düşük virülans gösterir.

Ve aşı etkinliği için yapılan bu ayarlama, Alfa grubu için sıfır bir aşılama oranı varsayıyor, ki bunun böyle olmadığını biliyoruz. Sadece onlar için vaxx oranı verisine sahip değiliz. Bunu yapsaydık, analiz, vaxx ayarlı CFR’ler arasında bundan daha büyük bir eşitsizlik gösterecektir. Delta verilerindeki bir tuhaflık, 50 yaş altı grubunda aşılanmamışların CFR’sinin tam olarak aşılanmışların yaklaşık yarısı kadar olmasıdır: %0.034’e karşı %0.067. Ayrıca kısmen aşılanmış CFR, tamamen aşılanmış veya aşılanmamış gruplardan önemli ölçüde daha düşüktür.

https://threadreaderapp.com/thread/1428775475506077700.html

19 Comments

1. Tokat dan kimler var. Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül . selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 438

2. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-08-2021 21:52:47

3. Bu konu : ” Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 166

4. Tokat dan kimler var. Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül . Selamlar sayfan harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 171

5. Bu konu : ” Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha güzel, saolun , Gürbüz – 370

6. Bu konu : ” Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım , ali – 313

7. Şanlıurfa dan kimler var. Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 104

8. Bartın dan kimler var. Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül . Slm sayfan valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 137

9. Nevşehir dan kimler var. Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül . selamun aleyküm sayfanız cidden güzel, teraziye tıkladım , ali – 276

10. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 31-08-2021 18:02:28

11. Bu konu : ” Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül ” çok güzel. Slm web siten gerçekten güzel, tebrikler , banu – 396

12. Bu konu : ” Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 262

13. Çankırı merkezden ben doruk. Selam paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 07-09-2021 10:44:09

14. Kilis merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, tebrikler 09-09-2021 02:14:32

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 345

16. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, face de paylaştım

17. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Delta Varyantı Aslında Daha Az Ölümcül ” çok güzel. Selamlar siteniz valla mükemmel, şukuladım , ahmet – 353

Write A Comment