HERHANGİ BİRİ bana varyantları orijinal suşun dışında nasıl söyleyebileceklerini söyleyebilir mi? Çünkü kimse soruma cevap veremiyor ve birkaç saygın web sitesi bana özel bir testin gerekli olduğunu söylüyor. Hızlı olanın kesinlikle farkı anlayamayacağını biliyorum ve şimdi bir PCR de yeterli değil gibi görünüyor…… sooo bu adamlar delta varyantının yaygın olduğunu nereden biliyorlar? İlgili bir notta, yakında Vegas’a gideceğim ve şimdi okuyorum maske yetkilerini geri getirebilirler mi? O ne lan

Author

59 Comments

1. Aydın merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi cidden çok iyi, twitter da paylaştım 18-07-2021 22:58:32

2. Uşak merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, facebookta paylaştım 18-07-2021 22:59:27

3. selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, tebrikler

4. Düzce merkezden ben ali. Selam web siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 18-07-2021 23:05:21

5. Malatya dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Hasan – 389

6. Ardahan merkezden ben emin. Slm paylaşımınız harbiden çok iyi, teşekkürler 18-07-2021 23:09:09

7. Artvin dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 466

8. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

9. Batman merkezden ben mehmet. Slm paylaşım ciddiyim iyi, saolun 18-07-2021 23:11:01

10. Kilis dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . Selamın aleyküm paylaşım inan ki güzel, teraziye tıkladım , banu – 403

11. Van dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . Mrb web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 328

12. Kars merkezden ben ziya. Merhaba sayfan valla güzel, twitter da paylaştım 18-07-2021 23:12:40

13. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selam siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler 18-07-2021 23:13:24

14. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

15. selam arkadaşlar siten inan ki çok iyi, şukuladım

16. Iğdır dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . selam arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 237

17. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 323

18. Burdur merkezden ben . Selamlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 23:20:07

19. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki çok iyi, sağolun , banu – 65

20. Uşak merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-07-2021 23:27:44

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 158

22. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

23. Karaman merkezden ben banu. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 18-07-2021 23:30:39

24. Burdur merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 19-07-2021 01:28:02

25. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Merhaba web siten inanki iyi, twitter da paylaştım , doruk – 408

26. Erzincan merkezden ben banu. Selam siteniz ciddiyim iyi, tebrikler 22-07-2021 08:40:52

27. Yozgat dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . Merhaba siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 334

28. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 287

29. Bartın merkezden ben Emine. Mrb sayfanız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 24-07-2021 06:18:10

30. Selamın aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

31. Muş dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . Selam herkese bu web sitesi cidden güzel, şukuladım , Aylin – 353

32. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Selam web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 180

33. selamun aleyküm siten yeminle iyi, twitter da paylaştım

34. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 317

35. Samsun merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, saolun 26-07-2021 21:42:22

36. Selamlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

37. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , emin – 162

38. Gürbüz Reply

Selam sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun

39. Nevşehir merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-07-2021 23:24:53

40. Kastamonu merkezden ben Aylin. Mrb web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-08-2021 00:29:27

41. Şanlıurfa dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . Merhabalar siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 62

42. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 229

43. Merhaba sayfa valla çok iyi, twitter da paylaştım

44. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla iyi, sağolun , ali – 416

45. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 347

46. Mersin dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . Selam herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 137

47. Selamlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

48. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 425

49. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 384

50. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 457

51. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 46

52. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 313

53. Artvin dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . Selam sayfa inanki güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 12

54. Batman dan kimler var. Delta varyantı nasıl test edilir? . Selam herkese sayfan vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 448

55. Bu konu : ” Delta varyantı nasıl test edilir? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 112

Write A Comment