Biden bu noktada sadece bir çorap kuklası. Pelozi’de ara ara seçim ve küfürden kaçınmak için tüm yollar kilitleniyor mu? Kilitlemeye odaklandıkları şey nedir? Kiliseler ve Okullar. En çok oylama nerede yapılır?

Seçimler ertelenirse konuşmacının POTUS rolüne dönüştüğünü doğru anlıyor muyum?

… oliver_21 tarafından gönderildi
[comments]

Author

62 Comments

1. Selam herkese paylaşımın yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Bitlis merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım harbiden hoşuma gitti, şukuladım 11-08-2020 16:30:56

4. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz harbiden hayran edici, saolun

6. Aksaray merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sağolun 01-09-2020 16:35:00

7. Osmaniye merkezden ben banu. Slm sayfan cidden çok güzel, şukuladım 16-09-2020 22:48:45

8. Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

9. Slm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

10. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun

11. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

12. Kocaeli dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . selamun aleyküm web siten cidden hayran edici, sağolun , Emine – 318

13. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi güzel, saolun 19-10-2020 17:53:34

14. Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

15. Elazığ merkezden ben ahmet. Slm siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-10-2020 07:59:26

16. Bilecik dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . Merhaba herkese sayfan cidden iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 473

17. Van dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . selam arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 214

18. Isparta dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . Merhaba herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 494

19. Kırklareli dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 22

20. Bu konu : ” Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun , ali – 312

21. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . Slm web sitesi yeminle çok iyi, saolun , elif yılmaz – 147

22. Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

23. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

24. Bursa merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:14:32

25. Sakarya merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler 07-12-2020 18:30:21

26. Kastamonu dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . selam arkadaşlar siteniz inanki mükemmel, tebrikler , ali – 332

27. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız yeminle hayran edici, saolun 11-12-2020 16:10:13

28. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, tebrikler 15-12-2020 22:48:50

29. Tekirdağ dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . Selamlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 269

30. Bayburt merkezden ben emin. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 03:23:55

31. Merhaba sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

32. Selamlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Bu konu : ” Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 472

34. Batman dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ali – 305

35. Kırklareli dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . Merhaba siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 472

36. Bu konu : ” Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , – 103

37. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selam web siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 03:30:14

39. Siirt merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, sağolun 27-01-2021 20:27:40

40. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun

41. Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

42. Merhaba herkese siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Bu konu : ” Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 321

44. Trabzon dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 372

45. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . Mrb web siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 151

46. Ordu dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . Merhabalar web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , mehmet – 379

47. Diyarbakır merkezden ben memo. Selam web sitesi valla güzel, saolun 03-03-2021 12:06:44

48. Bayburt merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 06-03-2021 09:32:53

49. Bu konu : ” Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, saolun , Emine – 399

50. Bu konu : ” Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha hayran edici, şukuladım , emin – 230

51. Bu konu : ” Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 464

52. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 160

53. Kayseri dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . Slm web siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 418

54. Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bu konu : ” Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım , Hasan – 473

56. Bu konu : ” Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 107

57. Kayseri merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, tebrikler 29-04-2021 10:13:50

58. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

59. Bitlis dan kimler var. Dem stratejisi seçimleri zorlamak mı? . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ziya – 375

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link