https://www.nytimes.com/2020/09/16/us/politics/william-barr-sedition.html

Bu yüzden AG Bill Barr, suçluların ve isyancıların Seattle’ın bir bölümünü ele geçirmesine izin veren belediye başkanı Jenny Durkan’ın suçlanabileceğini öne sürdü. Elbette bu, potansiyel olarak diğer belediye başkanlarına ve Valilere (Lightfoot, Whitmer, Cuomo, De Blasio ve Newsom) karşı DOJ tarafından suçlanacak suçlamaların önünü açacaktır.

Bu potansiyel olarak çok büyük bir mesele. Bu yorum yapan Başsavcı, Cumhuriyetçi partiden biri değil. Belediye başkanına karşı kışkırtma suçlaması yapılması önerisi, tüm Birleşik Devletler için büyük sonuçlar doğurabilir. Siyasi nedenlerle anarşiye izin vermenin kabul edilemez olduğuna dair açık bir mesaj gönderecektir.

Peki herkes ne düşünüyor? Umarım anarşiye, isyanlara, iş dünyasına ve özgürlüklere yönelik gereksiz saldırılara izin veren herkes yargılanmalı ve hapse atılmalıdır. Kaçımız bu hareket tarzına katılıyoruz? Bunun gerçekten olacağına inanan var mı?

Author

83 Comments

1. Mrb sayfan yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Kilis merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha güzel, teşekkürler 17-09-2020 10:55:14

3. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

4. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım

5. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler

6. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

7. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

8. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

9. Bartın merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım 17-09-2020 11:03:50

10. Muğla merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 14:55:54

11. Erzincan merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 16:48:07

12. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, saolun

13. Bartın merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten süper ötesi güzel, teşekkürler 21-09-2020 15:58:02

14. Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:21:14

16. Kayseri merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:19:18

17. Sakarya merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanki iyi, sağolun 05-10-2020 00:27:46

18. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, face de paylaştım

19. Selam bu web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım

20. Merhaba sayfa vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

21. Uşak dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Slm paylaşım inan ki çok güzel, şukuladım , – 273

22. Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler , Hasan – 67

23. Adana dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , – 391

24. Kayseri merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-11-2020 21:54:07

25. Giresun merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 24-11-2020 00:56:08

26. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

27. selam arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, sağolun

28. Şırnak merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, tebrikler 04-12-2020 08:48:42

29. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

30. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

31. Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 364

32. Gürbüz Reply

Burdur merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-12-2020 21:44:38

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 236

34. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, sağolun

35. İstanbul merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-01-2021 00:00:40

36. Malatya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-01-2021 20:59:33

37. Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , ali – 296

38. Selamlar sayfan süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Denizli dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Selam siten inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 281

40. Kırşehir dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 263

41. Selam sayfanız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

42. Niğde merkezden ben gaye. Selam paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 07:09:43

43. Selamlar paylaşımınız vallaha çok güzel, teşekkürler

44. Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, tebrikler , hatice – 494

45. Kastamonu merkezden ben banu. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran edici, saolun 10-02-2021 05:48:18

46. Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

48. Yalova merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 24-02-2021 21:36:57

49. Iğdır merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 28-02-2021 08:03:12

50. Malatya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, tebrikler 12-03-2021 13:26:36

51. Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 420

52. Bitlis merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 19-03-2021 03:41:04

53. Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 91

54. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

55. Selamlar paylaşım valla çok iyi, twitter da paylaştım

56. Edirne dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Slm paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım , doruk – 482

57. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım 30-04-2021 00:07:31

58. Adana merkezden ben hatice. Mrb web siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 03-05-2021 13:09:08

59. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

60. Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 71

61. Slm web siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Sakarya dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 36

63. Karaman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun 16-05-2021 08:15:04

64. selam arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

65. Eskişehir dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Selam herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 489

66. Aydın dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Selam herkese web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım , emin – 277

67. Tunceli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 11-06-2021 07:10:48

68. selamun aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, saolun

69. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-07-2021 12:26:54

70. Kahramanmaraş dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 214

71. Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 71

72. Şırnak dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Selam paylaşımınız yeminle mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 236

73. Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. Slm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 497

74. Bartın dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , Hasan – 9

75. Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. Merhaba siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 154

76. Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. Mrb web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 354

77. Selam sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

78. Yozgat dan kimler var. Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 272

79. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 123

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link