Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi

https://www.nytimes.com/2020/09/16/us/politics/william-barr-sedition.html

Bu yüzden AG Bill Barr, suçluların ve isyancıların Seattle’ın bir bölümünü ele geçirmesine izin veren belediye başkanı Jenny Durkan’ın suçlanabileceğini öne sürdü. Elbette bu, potansiyel olarak diğer belediye başkanlarına ve Valilere (Lightfoot, Whitmer, Cuomo, De Blasio ve Newsom) karşı DOJ tarafından suçlanacak suçlamaların önünü açacaktır.

Bu potansiyel olarak çok büyük bir mesele. Bu yorum yapan Başsavcı, Cumhuriyetçi partiden biri değil. Belediye başkanına karşı kışkırtma suçlaması yapılması önerisi, tüm Birleşik Devletler için büyük sonuçlar doğurabilir. Siyasi nedenlerle anarşiye izin vermenin kabul edilemez olduğuna dair açık bir mesaj gönderecektir.

Peki herkes ne düşünüyor? Umarım anarşiye, isyanlara, iş dünyasına ve özgürlüklere yönelik gereksiz saldırılara izin veren herkes yargılanmalı ve hapse atılmalıdır. Kaçımız bu hareket tarzına katılıyoruz? Bunun gerçekten olacağına inanan var mı?

“Demokrat belediye başkanı, Republican AG’nin Seattle ‘otonom bölge’ konusunda kendisine dava açabileceğini söyleyen ‘tüyler ürpertici’ rapora tepki gösterdi” üzerine 21 yorum

1. Muğla merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 14:55:54

2. Erzincan merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 16:48:07

3. Bartın merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten süper ötesi güzel, teşekkürler 21-09-2020 15:58:02

4. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:21:14

5. Kayseri merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:19:18

Yorum yapın