Demokrat üst düzey “liderler”, yükü değiştirmek için çaresizce Trump ve destekçilerinin sorumluluğunu değiştiriyor.

Hepimiz gerçek iç terörizmin DC’de ve ülke genelinde çıkan yangınlar olduğunu biliyoruz. Antifa / BLM için döşenen tuğlalar. Chaz.

Bunların hepsi DNC tarafından finanse edilen ve kefaletlerini ödeyen Gerçek Yurtiçi Terörizmdi.

Author

33 Comments

1. Sivas dan kimler var. Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu . Merhaba paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 93

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu ” çok güzel. Selam sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 269

3. Yozgat dan kimler var. Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu . selamun aleyküm web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 150

4. Adıyaman dan kimler var. Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu . Slm siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , emin – 47

5. Ankara dan kimler var. Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu . Selam paylaşımın inanki hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 159

6. Sivas merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 17-02-2021 03:27:49

7. Bu konu : ” Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 224

8. Iğdır dan kimler var. Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu . Selam herkese web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 82

9. Bu konu : ” Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 414

10. Bu konu : ” Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla mükemmel, şukuladım , emin – 245

11. Balıkesir merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 26-02-2021 07:10:43

12. Zonguldak merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, teşekkürler 27-02-2021 01:35:08

13. Şırnak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 01-03-2021 03:39:51

14. Bitlis merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi inan ki iyi, şukuladım 14-03-2021 01:17:39

15. Bu konu : ” Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle iyi, tebrikler , mehmet – 102

16. Gürbüz Reply

Selam sayfa yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

17. Adıyaman merkezden ben . Mrb siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 19-03-2021 20:02:14

18. Artvin merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-03-2021 13:20:23

19. Ağrı merkezden ben hatice. Slm sayfa harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2021 00:03:18

20. Bu konu : ” Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 396

21. Çankırı dan kimler var. Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu . Merhabalar sayfan valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 347

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 66

23. Bu konu : ” Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 349

24. Bu konu : ” Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 424

25. Isparta dan kimler var. Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu . selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 319

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 262

27. Edirne dan kimler var. Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu . Selam herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 439

28. Hakkari dan kimler var. Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu . Merhabalar sayfan cidden çok güzel, şukuladım , ali – 277

29. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-05-2021 03:33:27

30. Selamlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

31. Bu konu : ” Demokrat Kongre Üyeleri ve Demokrat Valiler, Antifa ve BLM aracılığıyla zaten Yerli Terörizm yaratmaktan suçlu oldukları için, Yerli Terörist olarak sınıflandırılan Trump Destekçilerinin olmasını istiyor. Buna isyan kurtarma planları da dahil. Bazı yozlaşmış ve Deep-State FBI, Antifa / BLM’yi körükledi ve korudu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 393

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link