Demokrat Kuruluş ve siyasi seçkinler (bazıları Cumhuriyetçiler, bunların hepsi Derin Devlet), Amerika’nın egemenliğini yok etmek ve küresel bir Yeni Dünya Düzeni’nin ilerlemesine yol açmak için bir devrime öncülük etmek için Trump’ın kazanmasını istiyor.

Biden’ın aday olması tesadüf değil. O, hevesli tabanı olmayan çöp bir aday. Demokratlar 2020’de gerçekten kazanmak istiyorsa, en iyi şansları Bernie’nin arkasına geçmekti. Bernie’nin kazanacağını söylemiyorum ama hevesli bir tabanı ve ülke için gerçek bir vizyonu vardı. En iyi şanslarıydı. Ancak bunun yerine, Demokrat elitler, yozlaşmış ve seçilemez bir alternatif lehine, onu arka arkaya ikinci kez sabote etti.

Pek çok insan bunun kasıtlı olduğunu ve planın bir parçası olduğunu anlamıyor. Demokrat düzen, kesinlikle aptalca görünen hamleler yapsalar bile aptal değil.

Demokrat’ın bakış açısından strateji, bir seçimi kazanmak ve daha iyi bir Amerika yapmayı denemek değil. Çekirdekte Amerika karşıtılar ve Amerika’nın öldüğünü görmek istiyorlar. Onlar ve diğer Derin Devletçilerin Brexit’e nasıl karşı çıktıklarını açıkça gördüğümüz için, bunlar ulusal egemenlik karşıtı. Brexit, küreselleşmenin ilerlemesinde büyük bir geri adımdı. Bu aynı zamanda bu kadar tutarlı bir şekilde “açık sınırlar” ve “mülteci yanlısı” ve “yasadışı göçmenlik” olmasının da nedeni budur. Samimi bir merhamet biçiminden değil, ulusal egemenliği aşındırmaktır. Globalist bir dünyada sınırlara gerek yok. Demokrat’ın stratejisi, küresel bir Yeni Dünya Düzenini başlatmak için ulusal egemenliği sürekli olarak baltalamaktır.

Amerika ile ilgili olarak bunu yapmayı seçmelerinin yolu, kitlesel protestoları ve isyanları kışkırtarak Demokrat üssün “yararlı aptallar” olarak manipüle edilmesiydi. Eski medya bunda da önemli bir rol oynuyor. Buradaki fikir, Demokrat üslerin en radikal üyelerini (Antifa / BLM), Amerikan vatandaşları, Polisi veya Ulusal Muhafızlardan şiddetli bir tepkiye yol açmaları umuduyla protesto ve isyan aracı olarak kullanmaktır. Bu olur olmaz ve yakında olacak, protestocuları masum kurbanlar ve protestoculara karşı çıkanları şiddet suçluları olarak resmeden kitle medyası haberleri olacak. Polisimiz ve yasal vatandaşlarımız bu kargaşalı davranışa ÇOK sabırlı davrandılar, ancak sonunda biri patlayacak ve ateş açılacak. Pek çok kamera yakınlaştıracak ve sokaklardaki ceset yığınlarını kaydedecektir.

Bu, Amerikan metropol şehirlerinde bir protesto ve çatışma tsunamisini tetikleyen “dünya çapında duyulan silah sesi” tipi bir olay olacak.

Birçoğu iç savaşın eşiğinde olduğumuzu görebilir. Bu planın bir parçası. Her gün Antifa / BLM, her türlü yasa ve düzeni aşındırmak için ellerinden geleni yapıyor ve “sistemi” kırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. İnce mavi çizgi tam da bu, ince mavi bir çizgidir. Trump kazandığında, protestocular KESİNLİKLE BUNU KAYBEDECEKLER. Başkan olarak Trump’ın başka bir dönemine müsamaha göstermeyecekler. Kesinlikle yakacaklar. Zamanın belirli bir noktasında sabır tükenecek ve biri ya da birkaçı, ya korku ya da öfkeyle protestoculara saldırarak muazzam bir çatışmaya ve şiddet ve cesetlerin patlamasına neden olacak. Demokrat seçkinler ve eski medya, “devrim” in bir sonraki adımını haklı çıkarmak için buna ihtiyaç duyuyor.

Bir sonraki adım, esasen “iç savaşı durduracak” veya “çatışmayı durduracak” veya “Amerika’yı kendisinden kurtaracak” BM Barış Muhafızları (uluslararası bir otorite) gibi bir şey olacak. Bu, modern çağda iç savaşta olan diğer birçok ülkede olanın aynısı. Amerika tamamen gasp edilecek, egemenliğini kaybedecek ve artık etkin bir ulus olmaktan çıkacaktır. Anayasa, ulus üzerinde etkili bir yetkisi olmayan geçmişin kalıntısı olacaktır. Bunun yerine Amerika, önümüzdeki birkaç yıl içinde yükselmeye başlayacak olan tam bir Yeni Dünya Düzeni olacak olan yeni küreselci makinenin çarkındaki bir dişli olmaya geçecek. Diğer Batılı ülkeler muhtemelen yeni bir antlaşma ve yeni bir dünya hükümeti yaratarak NWO’ya katılacak ve katılacaklar. Devrim yakın ve onu durdurmak için yapabileceğimiz hiçbir şey yok, yapabileceğimiz tek şey arkanıza yaslanıp seyretmek çünkü bu planın bir parçası. Amerika’ya bildiğimiz şekliyle veda edin çünkü Amerika yakında ölecek.

“Demokrat Kuruluş ve siyasi seçkinler (bazıları Cumhuriyetçiler, bunların hepsi Derin Devlet), Amerika’nın egemenliğini yok etmek ve küresel bir Yeni Dünya Düzeni’nin ilerlemesine yol açmak için bir devrime öncülük etmek için Trump’ın kazanmasını istiyor.” üzerine 17 yorum

1. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 26-08-2020 08:24:37

2. Artvin merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 28-08-2020 21:21:44

3. Burdur merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-09-2020 22:35:40

4. Bursa merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-09-2020 00:42:45

5. Uşak merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:56:41

6. Düzce merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten inanki çok iyi, tebrikler 02-10-2020 11:21:10

7. Bursa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım 08-10-2020 17:53:18

8. Ankara merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki iyi, twitter da paylaştım 20-10-2020 23:26:07

9. Bu konu : ” Demokrat Kuruluş ve siyasi seçkinler (bazıları Cumhuriyetçiler, bunların hepsi Derin Devlet), Amerika’nın egemenliğini yok etmek ve küresel bir Yeni Dünya Düzeni’nin ilerlemesine yol açmak için bir devrime öncülük etmek için Trump’ın kazanmasını istiyor. ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden mükemmel, sağolun , ahmet – 107

Yorum yapın