Biden göreve gelir gelmez, ABD ulusal medyasında bir değişiklik oldu. Covid’in eski başkan tarafından ne kadar korkunç idare edildiğini ve ABD’de yaklaşık bir yıldır Covid vakalarının ne kadar kontrolden çıktığını duyduk. Uzun süredir (polisin silahsız / masum insanları vurması dışında) silahla şiddet olduğuna dair neredeyse hiçbir rapor yoktu. Biden göreve geldiği sırada, medya silahlı şiddete ilişkin haberlerden oluşan bir yangın hortumu açtı. Sanki her gün rastgele, saçma sapan silahlar oluyordu ve medya Biden’ın AR’leri yasaklamak istediğini bildirdi – bu, Hızlı ve Öfkeli Operasyonu sırasında ofiste olanla aynı adam.

Medya ve Demokrat Parti’nin 2. değişikliği zayıflatmak için işbirliği yaptığına inanıyorum ama nasıl oluyor da tüm bu rastgele çekimler Biden göreve gelir gelmez birden bire oluyor?

Author

11 Comments

1. Şırnak merkezden ben doruk. Selam web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 27-04-2021 11:49:33

2. Bu konu : ” Demokrat Parti bir şekilde silahlı şiddete mi neden oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 240

3. Konya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-05-2021 05:28:18

4. Çankırı dan kimler var. Demokrat Parti bir şekilde silahlı şiddete mi neden oluyor? . Slm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 370

5. Karabük dan kimler var. Demokrat Parti bir şekilde silahlı şiddete mi neden oluyor? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 379

6. Sivas merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 06-05-2021 06:13:38

7. Kırıkkale merkezden ben ali. Selam herkese siten valla çok güzel, sağolun 07-05-2021 02:20:49

8. Bu konu : ” Demokrat Parti bir şekilde silahlı şiddete mi neden oluyor? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 222

9. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

10. Artvin dan kimler var. Demokrat Parti bir şekilde silahlı şiddete mi neden oluyor? . Mrb paylaşım inanki güzel, twitter da paylaştım , memo – 473

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link