Sözde en güçlü destekçilerinizin, azınlıkların/POC’nin beyazlardan daha çok baskıyı reddettiğinin farkında mısınız?

Aşı emirlerini ve pasaportları zorlayarak, gelecekte herhangi bir adil seçimde ölüm fermanınızı mühürlediğinizin farkında mısınız?

Ülkenin en karanlık şehirlerinden biri olan Detroit’in aşı oranına bakın (tek dozla %35).

Ya tüm seçimlerde hile yapılacağından o kadar eminsindir ki, ya da o kadar aptal ve sağırsın ki, farkında olmadan Jim Crovid’in yeni uygulayıcıları olacak ve kendinizi devasa ikiyüzlüler olarak ifşa edeceksiniz.

2022/24’te iyi şanslar. Zorbalığı enjeksiyon yoluyla zorlamaya devam ederseniz, çoğu yarışta toplam kayıpla başa çıkmaya hazır olun.

Amerika’da, bir kez olsun, çeşitlilik gerçekten bizim gücümüzdür. Kuzeydeki komşularımız gibi bir grup homojen, itaatkar pislik değiliz.

31 Comments

1. Sinop dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Merhabalar web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 427

2. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. Bingöl merkezden ben ahmet. Slm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 08:43:39

4. İzmir merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 11:35:07

5. Konya dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Selamlar siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 343

6. Bilecik dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Slm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 237

7. Bu konu : ” Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 490

8. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Selamın aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 268

9. Diyarbakır dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Merhaba siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 228

10. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Merhaba siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 67

11. Selam herkese siteniz inan ki hayran edici, tebrikler

12. Diyarbakır dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım , mehmet – 15

13. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 474

14. Bu konu : ” Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 319

15. Bu konu : ” Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 409

16. Selam herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

17. Adana dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Selam herkese sayfan süper ötesi hayran edici, saolun , – 478

18. Bayburt dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Merhabalar web siteniz vallaha mükemmel, saolun , ali – 231

19. Aksaray dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 389

20. Çankırı merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım 26-08-2021 20:31:42

21. Kütahya dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler , mehmet – 219

22. Gümüşhane dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler , banu – 387

23. Bu konu : ” Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 366

24. Ordu merkezden ben Hasan. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2021 02:55:57

25. Antalya dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Slm paylaşım yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 260

26. Nevşehir dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . selamun aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 218

27. İzmir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım cidden mükemmel, teşekkürler 26-09-2021 14:44:18

28. Bayburt dan kimler var. Demokrat partiye aşı emirlerini zorluyor: . Mrb web sitesi inan ki iyi, tebrikler , ahmet – 6

Write A Comment