Bariz ikiyüzlülüğünü gösteren başka bir aptal. Bu insanlar ne kadar ikiyüzlü olduklarının farkında bile değiller. Ya da belki yapıyorlar ama umursamıyorlar.

Commiefornia, özellikle Demokratlar, kirli sokakları ve kilometrelerce evsiz nüfusu olan şehirleri yöneten bir bok çukurudur.

Yine de bu gerçekleri ortaya koyduğunuzda, Demokrat destekçileri tarafından Commiefornia’nın üçüncü büyük ekonomiye sahip olduğu söylendi. Yani aniden ekonomi (para), Demokratların kontrolünü ve başarısızlık politikalarını ifşa etmemek için yaşam kalitesinin önüne geçer.

Ancak aynı kişilere göre, başka herhangi bir zamanda, ekonomik ölçümler yaşam kalitesinin göstergesi değildir.

Portland, Seattle, Detroit, Baltimore gibi büyük bir ekonomiye sahip değilken Demokratların kontrolündeki boktan şehirlerin benzer bir eğilim izlediğini düşündüğünüzde, onların küçük “muh ekonomisi” çürütücüleri de çöküyor.

Sol kanat ikiyüzlülüğü gibi ikiyüzlülük yok

Author

11 Comments

1. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bu konu : ” Demokrat taraftarlar: “Borsa, yaşam kalitesinin bir ölçüsü değildir”. * Birisi Commiefornia’nın yüksek evsiz nüfusunu gündeme getiriyor * Demokrat destekçileri: “Kimin umurunda! Kaliforniya, dünyanın en büyük üçüncü ekonomisine sahiptir “ ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 48

3. Denizli dan kimler var. Demokrat taraftarlar: “Borsa, yaşam kalitesinin bir ölçüsü değildir”. * Birisi Commiefornia’nın yüksek evsiz nüfusunu gündeme getiriyor * Demokrat destekçileri: “Kimin umurunda! Kaliforniya, dünyanın en büyük üçüncü ekonomisine sahiptir “ . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun , ahmet – 90

4. Bu konu : ” Demokrat taraftarlar: “Borsa, yaşam kalitesinin bir ölçüsü değildir”. * Birisi Commiefornia’nın yüksek evsiz nüfusunu gündeme getiriyor * Demokrat destekçileri: “Kimin umurunda! Kaliforniya, dünyanın en büyük üçüncü ekonomisine sahiptir “ ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha mükemmel, face de paylaştım , ali – 27

5. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 13-03-2021 17:06:36

6. Çankırı merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 14-03-2021 00:49:50

7. Kütahya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-03-2021 14:57:15

8. Bu konu : ” Demokrat taraftarlar: “Borsa, yaşam kalitesinin bir ölçüsü değildir”. * Birisi Commiefornia’nın yüksek evsiz nüfusunu gündeme getiriyor * Demokrat destekçileri: “Kimin umurunda! Kaliforniya, dünyanın en büyük üçüncü ekonomisine sahiptir “ ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 300

9. Bu konu : ” Demokrat taraftarlar: “Borsa, yaşam kalitesinin bir ölçüsü değildir”. * Birisi Commiefornia’nın yüksek evsiz nüfusunu gündeme getiriyor * Demokrat destekçileri: “Kimin umurunda! Kaliforniya, dünyanın en büyük üçüncü ekonomisine sahiptir “ ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 358

10. Bu konu : ” Demokrat taraftarlar: “Borsa, yaşam kalitesinin bir ölçüsü değildir”. * Birisi Commiefornia’nın yüksek evsiz nüfusunu gündeme getiriyor * Demokrat destekçileri: “Kimin umurunda! Kaliforniya, dünyanın en büyük üçüncü ekonomisine sahiptir “ ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 462

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link