Demokratik Liderler, MSM, Mark Suckerberg, Bloomberg, Clintons, açıkça seçim sonuçlarının sonuç olmayacağını söylüyorlar. Trump’ın seçimi çalacağını ve onu alacağını söylüyorlar (henüz bir seçim bile yapmadık).

Sanırım önümüzde seçimi atlatacak bir komplo var. Sivillerin küçük koyunları unutup güçlü fikirlere sahip Patriot’ları birleştirmeye odaklanma zamanı. Güçlü Amerikalı erkekler ve kadınlar meseleyi kendi ellerine alacak mı? Bu açık komplolara ne kadar dayanacağız. İyi insanlardan haber almak istiyorum. Ayrıca bu gönderinin trol yemi olduğunu da biliyorum. Her inançtan Yurtsever Amerikalıların bu tiranlıkla savaşmak ve ülkemize diktatörlerin ve komünizmin girmesine izin vermeyecek sistemde yeni bir bel kemiği yaratmak için bir araya geldiklerini duyurun. Barış.

“Demokratik Liderler, MSM, Mark Suckerberg, Bloomberg, Clintons, açıkça seçim sonuçlarının sonuç olmayacağını söylüyorlar. Trump’ın seçimi çalacağını ve onu alacağını söylüyorlar (henüz bir seçim bile yapmadık).” üzerine 14 yorum

1. Denizli merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım 10-09-2020 04:40:44

2. Sinop merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 04:45:50

3. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız cidden hayran edici, facebookta paylaştım 10-09-2020 05:03:15

4. Bolu merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-09-2020 17:09:55

5. Gümüşhane merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 17-09-2020 14:35:46

6. İzmir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 10:13:41

7. Karaman merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:53

8. Bu konu : ” Demokratik Liderler, MSM, Mark Suckerberg, Bloomberg, Clintons, açıkça seçim sonuçlarının sonuç olmayacağını söylüyorlar. Trump’ın seçimi çalacağını ve onu alacağını söylüyorlar (henüz bir seçim bile yapmadık). ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 101

Yorum yapın