Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin?

En iyi kazanma şansına sahip olduğuna gerçekten inanıyorlar mı?

Planları geri tepti mi? Yoksa bu planın bir parçası mı?

Tartışma önümüzdeki hafta. Seçim 2 aydan kısa bir süre sonra yapılacak.

Düşünceler?

Gönderen … FuckWadSupreme
[comments]

“Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin?” üzerine 43 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 15:57:00

2. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 22-09-2020 02:09:18

3. Osmaniye merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 09:03:37

4. Hatay merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler 02-10-2020 11:18:59

5. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 498

6. Trabzon dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Merhaba siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 413

7. Sakarya dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Merhaba paylaşım harbiden iyi, twitter da paylaştım , gaye – 408

8. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , memo – 128

9. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 102

10. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 249

11. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 436

12. Çanakkale dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Selam siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 412

13. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 416

14. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 348

15. Denizli dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, sağolun , mehmet – 348

16. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selam siten harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 453

17. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 307

18. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamlar web siten cidden iyi, face de paylaştım , doruk – 82

19. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım , ahmet – 288

20. Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım 23-12-2020 18:47:37

21. Karabük dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Selam web siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 172

22. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 302

23. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 46

24. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 456

25. Sakarya dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Selamlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 384

26. Erzincan merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, saolun 28-01-2021 22:14:52

27. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ahmet – 410

28. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 270

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link