En iyi kazanma şansına sahip olduğuna gerçekten inanıyorlar mı?

Planları geri tepti mi? Yoksa bu planın bir parçası mı?

Tartışma önümüzdeki hafta. Seçim 2 aydan kısa bir süre sonra yapılacak.

Düşünceler?

Gönderen … FuckWadSupreme
[comments]

Author

62 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 15:57:00

3. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım 22-09-2020 02:09:18

5. Merhaba paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Osmaniye merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 09:03:37

7. Slm sayfa süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

8. Hatay merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler 02-10-2020 11:18:59

9. Batman merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun 10-10-2020 20:58:53

10. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 498

11. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Merhaba siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 413

12. Sakarya dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Merhaba paylaşım harbiden iyi, twitter da paylaştım , gaye – 408

13. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , memo – 128

14. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 102

15. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 249

16. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 436

17. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

18. Çanakkale dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Selam siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 412

19. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 416

20. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 348

21. selam arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, sağolun

22. Denizli dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, sağolun , mehmet – 348

23. Manisa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, şukuladım 15-12-2020 22:43:58

24. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selam siten harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 453

25. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 307

26. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamlar web siten cidden iyi, face de paylaştım , doruk – 82

27. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım , ahmet – 288

28. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım 23-12-2020 18:47:37

29. Karabük dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Selam web siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 172

30. Selam herkese sayfa valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 302

32. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, şukuladım

33. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 46

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 456

35. Sakarya dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Selamlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 384

36. Erzincan merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, saolun 28-01-2021 22:14:52

37. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ahmet – 410

38. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 270

39. Amasya merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım 05-03-2021 01:31:14

40. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Slm siten inanılmaz iyi, şukuladım , ahmet – 435

41. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 333

43. Selamlar siten yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

44. Gürbüz Reply

Merhaba web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 440

46. selamun aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

47. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten valla hayran edici, sağolun 18-04-2021 05:24:47

48. Bayburt merkezden ben ali. Mrb paylaşım gerçekten iyi, saolun 20-04-2021 20:10:37

49. Kocaeli merkezden ben hatice. Mrb siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 02-05-2021 09:50:44

50. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Merhabalar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 405

51. Kahramanmaraş dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 353

52. Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

53. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

54. Bu konu : ” Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım , emin – 391

55. Gaziantep dan kimler var. Demokratik parti neden kasıtlı olarak Joe Biden ile birlikte koşmayı seçsin? . selamun aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Emine – 259

56. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran edici, sağolun 23-06-2021 23:20:00

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link