Demokratik Plan

Kopyala ve yapıştır *

DİKKAT DAHA İYİ ÖDEYİN! Biri bunu az önce yayınladı: Ben sadece Mark Kaye Şovunu dinliyordum ve arayanlarından birine ilginç bir noktaya değindi. Sorulan soru, Demokrat Parti’nin neden oy pusulalarında bu kadar posta gönderdiği ile ilgiliydi. Oy pusulalarında postanın Cumhurbaşkanlığı’nı kazanmakla ilgili olduğunu belirtti. Ama Joe Biden Başkanlığı değil. Demokratlar, oy pusulalarında posta kullanmanın sistemi tamamen alt üst edeceğini biliyorlar ve seçimi gerçekten kimin kazandığını belirlemeyi büyük ölçüde durduracak. 20 Ocak 2021 günü öğlene kadar oy pusulaları sayılmazsa ve kazanan belirlenirse, oturan Başkan ve Başkan Yardımcısı koltuklarını kaybedecek. Bu noktada geçici bir Başkan ilan edilecektir. Cumhurbaşkanlığı, Meclis Başkanı Nancy Pelosi olan Cumhurbaşkanlığı için üçüncü sırada yer alacak. Suçlama işe yaramadı, Covid-19 işe yaramadı, bu yüzden seçimle konuşmak için “kitapları pişirecekler”. Tüm bu süre zarfında postayı oy pusulalarında ittiler ve kabul ederlerse Pelosi’nin Başkanlık görevini üstleneceğini biliyorlardı. Biden, Beyaz Saray’ı asla göremeyeceğini başından beri biliyordu. Onu, Amerikan halkını gerçekte gerçekleşecek olandan uzaklaştırmak için bir piyon olarak kullandılar. Başkan Trump, Fox and Friends’te bu sabah yaptığı açıklamada, oy pusulalarının postayla seçim sonucunu yıllar olmasa da aylarca geciktireceğini belirtti. Ve demokratlar başından beri ne yaptıklarını biliyorlar. Umarım olmaz millet. Kopyalamaktan ve yeniden yayınlamaktan çekinmeyin !!!

“Demokratik Plan” üzerine 16 yorum

1. Malatya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 30-08-2020 02:48:28

2. Malatya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 03:13:52

3. Van merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 13-09-2020 15:54:22

Yorum yapın