Kategoriler
Genel

Demokratik Seçim Saldırı Altında: Risk Altındaki Adaylar

Bugün gördüklerime dayanarak, demokratik seçimlerin saldırı altında olduğuna inanıyorum. Başlamadan önce, oldukça yorgunum ve uyumadan önce bunu yazmak için bir noktaya değindim. Hatalar için özür dilerim ….

Kuramımı açıklayayım:

• Saldırının amacı nedir? Bernie Sanders'ı durdurmak için.

• Saldırının arkasında kim olduğunu düşünüyorum? Büyük işletmeler, teknoloji şirketleri, Demokratik çekirdek altyapı (Clintons, DNC, vb.).

• Bence bu ne? Geçmiş örneklerimiz var ve son olaylar tarihi tekrar ediyor.

Tarihçe – 2016'da DNC / Clinton Saldırı Sandersları:

Birincisi, hızlı bir şekilde 2016'ya dönelim. Demokratik konvansiyonun sabahı, “Rusya” kesmek ilk kez yayınlandı. E-postalar, DNC'nin Bernie Sanders'ın seçimini rayından çıkarmak için Clinton Kampanyası ile nasıl komplo kurduklarını gösterdi. Kısacası DNC, Sanders'ı durdurmak için Clintons ile birlikte çalıştı. Kısacası, seçimler hileli hale getirildi….

Günün haberleri şöyle:

• NYT: “Onaylanmış E-postalar D.N.C. Sanders Seferi

• Guardian: “DNC, e-posta sızıntısı sonrasında kongre kaosunun ortasında Bernie Sanders'tan özür diliyor”

• NPR: “Sızan Demokrat Parti E-postaları, Sanders'ı Kesmeye Çalışmaya Yönelik Üyeleri Gösteriyor”

• Wikipedia:

Şimdi, biliyoruz ki 2016'da DNC ve Clintons, Sanders'ı durdurmak için birlikte çalıştılar.

Şimdi elimizde yerleşik güdü ve emsal.

2020, Şimdi Neredeyiz?

Genel bilgi:

2019'dan beri, birden fazla Demokrat umutlu, şapkalarını POTUS olmayı amaçlayan halkaya koydu. 2019/2020 alanı, 20'den fazla aday da dahil olmak üzere şimdiye kadarki en büyük sahadaydı.

Bu süreçte birden fazla aday “ön koşucu” olarak değerlendirildi.

Iowa toplantısına çıkan aylar boyunca anket konumu ile ilgili üst düzey bir genel bakış:

• Joe Biden acil bir liderdi (ardından bir Trump / Ukrayna tartışması, bir itiraza yol açtı).

• Elizabeth Warren anın başındaydı, ancak sağlık planıyla ilgili sorunlar ve ortaya çıkan maliyetler ivmesini yavaşlattı.

• “Belediye Başkanı Pete”, gerçek bir rakip olduğunu, ağırlıklı olarak Iowa'ya odaklandığını ve kampanyasını erken bir grup kazanmasıyla saptırmak için gereken altyapıyı gösterdi.

Iowa’nın itibarını (Kerry, Obama, vb.) Koruduğum son 2 hafta içinde Bernie Sanders kendini açık ara koşucu olarak göstermeye başlar. Her zaman güçlü bir üs tutuyor ve 2016 altyapısını temel alan Sanders, anketlere liderlik etmek için çok uyguntu. Bir kalp krizinden sağ kalmasına rağmen (hem fiziksel hem de politik olarak), Sanders bu süreçten geçti.

Caucus'tan 7 gün önce, Sanders öncülük ediyor, sırada ne var?

Aralık Skandalları

18 Aralık 2019

18 Aralık 2019'da Temsilciler Meclisi Donald Trump'a karşı Suçlu Olduğu makalelerini onayladı.

https://en.wikipedia.org/wiki/Impeachment_of_Donald_Trump

Açıklamak üzere olduğum şeyin birçok hareketli parçası var. Bunu olabildiğince açık bir şekilde yapmaya çalışacağım.

Biz ne biliyoruz? 2016'da DNC ve Clinton kampanyalarının Bernie Sanders'ı durdurmak için birlikte çalıştıklarını biliyoruz. Bernie Sanders'in 2020'de Iowa'da lider olduğunu biliyoruz. Clintons ve DNC'nin Bernie'yi tekrar durdurmaya çalışabileceğini varsayabiliriz.

Bernie'yi nasıl durdurabilirler?

1. Iowa'daki Perakende Politikalarını Durdurun – Iowa kampanya için ilginç bir yer. Kafeleri 1700 konum gibi bir şeyden ödün veriyor, mitingler genellikle küçük yerlerde (hatta daha küçük kargalarla) düzenleniyor ve son olarak, Iowan'ın adaylarını görme / dokunma / duyma / hissetme SEVGİSİ. Kısacası, Iowa'da olmalısınız. Fiziksel olarak orada olmalısınız. Doğrudan seçmenlerinizle konuşmalısınız. Iowa'da böyle çalışır. Bir adayı durdurmak isterseniz, Iowa'da fiziksel olarak OLMADAN onları durdurabilirsiniz.

2. Iowa'nın Kazananıyla İlgili HABER VERMEYİN – Kişide% 100 emin değilim, bunu söylemek istiyorumPat Buchanan (Bunu tamamen yanlış yapabilirim, beni yargılamıyorum, eminim…), ama bildiğim kadarıyla dedi ), “Iowa'yı kazanmak ücretsiz basın kapsamında 100 milyon dolar kazanmaya benzer”. Adaylar Iowa'da zaman, kaynak, para, çaba, kan, ter ve gözyaşı geçirirler. Bu onların ilk durağı. Bu, “Demokratik Cumhurbaşkanı adayı olmanın ilk durağı”. Kazanmak (ya da kaybetmek) bir kampanya yapabilir ya da kesebilir. Sanders'in Iowa'yı kazanacak bir konumda olabileceğine inanabilirseniz ve kazanarak kampanyasına bir destek vereceğini düşünüyorsanız, bunun neden düşmanları için kötü bir şey olacağını anlayabilirsiniz.

Şimdi özetleyelim:

Yaptıklarına inanıyorum. Bu 2 vektöre (ve daha fazlasına) saldırdıklarına inanıyorum.

Iowa'daki Bernie Sanders'e nasıl zarar verdiler?

Step 1: They kept him out of Iowa

İYİLEŞTİRME ZAMAN ÇİZELGESİ

18 Aralık 2019'da House Trump'ı etkiledi.

Bu itham akışı (https://en.wikipedia.org/wiki/Impeachment_in_the_United_States)

Özetle, Ev itiraf eder, sonra ev duruşmayı Senatoya geçirir. Geleneksel olarak, House'tan Senato'ya geçiş çok hızlı gerçekleşir. Amaç dava ile ilerlemektir… ..

Aralık 2019'da Meclis Başkanı Nanci Pelosi, Suçlamayı hemen Senatoya göndermemeye karar verdi. Neredeyse 3 hafta tuttu.

16 Ocak 2020'de makalelerin Nancy Pelosi tarafından Senato'ya gönderilmesi onaylandı.

İYİLEŞTİRMENİN BAŞLANGIÇ TARİHİ NEDEN ÖNEMLİDİR? Senatörler stuck içinde dc

Çok önemli. Suçlama makaleleri Meclis onaylandıktan sonraki gün gönderildiyse, suçlama davası 2 hafta önce yapılmış olurdu.

Suçlama hala yapılmadı.

Yukarıda belirtildiği gibi, Iowa perakende politikasını seviyor. Adaylarını görmeyi severler. Bir adayı durdurmak istiyorsanız, Iowa'da olmadıklarından emin olun.

Iowa toplantısının son 7-10 günü, Bernie Sanders, Elizabeth Warren ve Amy K, Iowa'da değil Washington DC'deydi.

Bu kasıtlı mıydı? Emin değilim, ama söyleyeceklerimin geri kalanı bunun bir tesadüf olmadığını düşündürüyor.

Step 2: Kill the news coverage on the winner of Iowa

Haber kapsamını öldürmenin bir yolu nedir? Yeni haberler bulun, eski haberleri unutacaklar… ..

4 Şubat 2020 Salı günü Amerika'nın uyanması, kahvelerini içmesi, haberlerini açması ve bazı insanların Iowa Demokratik toplantısını kazandığını öğrenmesi gerekiyordu. Bu aday hemen zirvede yer alacaktı (eğer daha önce olmasaydı).

Kazanan adayın haber kapsamını öldürmek isterseniz, daha büyük bir haber hikayesi oluşturabilirsiniz.

Daha büyük bir haber hikayesi ne olurdu?

Birliğin Durumu – Donald Trump Tarzı

Birlik Devleti tarafından resmi bir davet yapıldıktan sonra başlatılır. Evin konuşmacısı genellikle atanan tarihten birkaç hafta önce Başkan'a. (https://en.wikipedia.org/wiki/State_of_the_Union)

Görünüşe göre hiçbir yerde olmayan 20 Aralık 2019'da Evin Konuşmacısı Nanci Pelosi, 4 Şubat 2020'de Donald Trump'a ulusa hitap etmek için bir davet gönderdi.

Açıkçası Donald Tump büyük manşetler yapıyor. Bunu düzenli olarak yapıyor. Şeyler istiridye olsa bile, bir sıçrama yapar. Donald Trump sakin sularda değil; Ekonomisi gelişiyor, sadece etkilendi (ve beraat etmesi bekleniyor) ve her zamankinden daha cesur.

Benim tahminim Donald Trump'ın sakin Bir Birlik Devleti OLMAMASI. Bence manşet eksikliği olmayacak. Bence Donald Trumps Birlik Devleti en az 72 saat manşetlere sahip olacak.

Özetlemek gerekirse, Iowa toplantısından bir gün sonra, Nanci Pelosi Birlik Devleti'ni planlayarak neredeyse Iowa'nın haber döngüsünün ve kazancının kazanacağını garanti ediyor.

Şubat Saldırısı:

Tekrar özetleyelim:

• DNC + Clintons 2016 yılında Sanders'ı durdurmak için birlikte çalıştı

• Sanders, 2020'de güçlü bir şansını sürdürmeye devam ediyor

• 2019'un sonunda, kongrede Demokratların lideri, seçime göre, görevlendirmenin zaman çizelgesini Iowa caucusuna giden kesin tarihlere düşecek şekilde ayarladı. Bu Bernie Sanders'in Iowa'da olmamasını sağladı

• 2019'un sonunda, kongre Demokratlarının lideri, seçime göre, Birlik Devleti'nin zaman çizelgesini Iowa'dan bir gün sonra düşecek şekilde ayarladı. Bu, kazananın haber kapsamının en üst düzeye çıkarılmamasını neredeyse sağlayacaktır

Sahne hazır, şimdi öldürmeye gidecekler.

Neredeyse “taş yaşlı” bir süreç olarak bilinen caucus seçmenleri her zaman göz / el ve kağıt bale ile sayıldı. Iowa kesimleri böyle çalışır. Iowa toplantıları her zaman böyle çalıştı. Eski ama güvenilir.

3 Şubat 2020'de Iowa toplantıları övgüyle karşılandı. Görünüşe göre, PST saat 21.00 civarında, haber raporları daha kafa karıştırıcı bir hikaye anlatmaya başladı.

Iowa'daki ani oyların hepsi sorun yaşıyor. Neden yeni kimse yok. Önümüzdeki 1-2 saat boyunca, haberler belirsiz bir rapor yayınladı. 12:00 PST hakkında, haberler seçim sorunları için bir cep telefonu "uygulaması" olduğunu bildirmeye başladı. Bir cep telefonu uygulaması mı? Iowa'da mı? Bunu yazarken, kimse neler olduğunu bilmiyor.

Uygulama

Küçük bir araştırmadan sonra, Iowa caucus için oluşturulan uygulamanın SHADOW adlı bir şirket tarafından inşa edildiği anlaşılıyor.

• “Demokratik dijital kar amacı gütmeyen grup ACRONYM'e ait bir teknoloji şirketi olan Shadow, uygulamanın arkasında, HuffPost bildirdi”

• "Hillary Clinton'un başkanlık kampanyasının emektarı Gerard Niemira, Shadow'un başıdır. LinkedIn sayfasına göre daha önce ACRONYM'in baş teknoloji sorumlusu ve baş işletme görevlisi olarak görev yaptı. 2019 yılında, mimarların baş mimarlarından David Plouffe Başkan Barack Obama'nın kazanması, ACRONYM danışma kuruluna katıldı. "

• "Iowa Demokrat Partisinin, devlet kampanya finansmanı kayıtlarına atıfta bulunarak" web sitesi geliştirme "için Shadow'a 60.000 dolardan fazla ödeme yaptığı ve HuffPost'a, kaynak site liderlerinin sonuçlarını yüklemeleri gereken uygulamayı geliştirmek için ödemelerin yapıldığını doğruladığı bildirildi."

Bugüne kadar hiç Shadow duymadım. Amerikalıların% 99'unun Shadow'ı duymadığını düşünüyorum.

İşte onların web sitesi: https://shadowinc.io/

İşte bizim hakkımızda sayfası: https://shadowinc.io/about

“Hillary for America, Amerika için Obama, Google, Kiva, Apple, AFL-CIO ve DNC'de teknoloji inşa eden ve uygulayan kampanya ve teknoloji gazileriyiz.”

Haberler

5 Şubat 20:40 itibariyle PST, 4 Şubat 2020'de Iowa'da net bir kazanan yok. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, genellikle Iowa kazananları bir Iowa galibiyetinden ve sağladığı haber / medya kapsamından büyük bir kampanya artışı elde eder.

05: 48'den itibaren, neredeyse her demokratik aday kazanan olduğunu iddia ediyor. Iowa'da başarı iddia ediyorlar. Şimdi önümüzdeki hafta New Hampshire'dan bahsediyorlar. Haber döngüsü zaten öldü. Bugün Birliğin Devleti'nden sonra hiç kimse Iowa hakkında konuşmayacak (veya ilgilenmeyecek).

Son, Son, Son Özet:

• Bugün itibariyle Iowa'da hiçbir sonuç ve kazanan yok

• Sonuçlardaki gecikme suçu, Shadow adlı bir şirketten bir mobil uygulamada suçlanıyor.

• Shadow üzerinde çalışan ekip:

• Amerika için Hillary

• Google

• elma

• DNC

• 2016'da Clinton kampanyası ve DNC, Bernie Sanders'ı durdurmak için birlikte çalıştı

Gerçekten yorgunum, uyumam gerek. Bu konuyu daha sonra güncellemeyi umuyorum. Şu an seçimde bir şeyler olduğuna inanıyorum.

Bence Sanders, Iowa'yı kazanmaya hazırdı. Bence birden fazla taraf bunun olmasını istemedi. Sanırım seçimin son 2 haftasında onu Iowa dışında tuttular. Bence Birlik Devleti'ni planlarından uzaklaşacak şekilde kuruyorlar. DNC'nin Iowa oylamasında şüphe yaratmak için başarısız bir uygulama geliştirdiğine inanıyorum.

Perşembe gününe kadar, hiç kimse bu Iowa sorunu hakkında konuşmayacak. Sanırım bunu tekrar Bernie'den alacaklar.

Seçimleri düzeltmemiz gerek….

“Demokratik Seçim Saldırı Altında: Risk Altındaki Adaylar” için 30 yanıt

Samsun merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, saolun 12-02-2020 18:50:29

Bilecik merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-02-2020 19:42:26

Mersin merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-02-2020 12:25:03

Kastamonu merkezden ben banu. selamun aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-02-2020 12:57:04

Bartın merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-02-2020 21:18:20

Sakarya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım 07-03-2020 01:59:53

Manisa merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-03-2020 08:38:41

Bartın merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok iyi, sağolun 12-03-2020 03:30:20

Çorum merkezden ben banu. Merhaba web siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-03-2020 11:06:20

Manisa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-03-2020 19:22:48

Uşak merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 18-03-2020 15:26:16

Kırıkkale merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2020 09:51:21

Adana merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden güzel, teşekkürler 01-04-2020 20:03:54

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-04-2020 03:02:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir