Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. Mümkün olduğunca çok sayıda insanı seçmen dolandırıcılığı yapmaya ikna etmeye çalışıyorlar. Mesele şu ki, bu şekilde kazanmak için gereken desteği çoktan kaybettiler çünkü bu işe yaramayacak. Yapmak istedikleri bir sonraki şey, oylamayı olabildiğince yaklaştırarak kimin kazandığı konusunda kafa karışıklığı yaratmaktır.

Umutları, Trump’ın koronavirüs tepkisi nedeniyle popüler olmayacağı ve Ekim 2020’de pek çok kişinin işten çıkarılacağı. Bu, Trump’ın çok fazla destek kaybetmesine neden olmayacak, ancak belki de Biden için işleri daha da yakınlaştıracak. Yeterince yaklaşırlarsa Demokratlar bize haftalarca kimin kazandığını bilmediğimizi söyleyecekler.

Bu süre zarfında, bizi perde arkasında olanlardan uzaklaştırmak için Demokrat ajanlardan yeniden isyan çıkacak.

Demokratlar da Trump’ı suçlamanın daha fazla yolu üzerinde çalışacaklar. Kazanmak için seçmen dolandırıcılığı yaptığını iddia edecekler.

Author

86 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Slm siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 03:29:47

3. Selam herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım

5. Selamın aleyküm siten gerçekten çok güzel, şukuladım

6. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım

7. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran edici, şukuladım

8. Mardin merkezden ben doruk. Slm sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım 03-09-2020 03:29:51

9. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

10. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, tebrikler 03-09-2020 03:29:52

11. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Selam siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Zonguldak merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 03:29:54

14. Bingöl merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 03-09-2020 06:26:00

15. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan valla çok güzel, linkedinde paylaştım 03-09-2020 07:32:10

16. Bitlis merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 03-09-2020 11:57:10

17. Düzce merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım 04-09-2020 14:27:03

18. Hakkari merkezden ben banu. Mrb siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 15-09-2020 08:01:22

19. Amasya merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 17-09-2020 04:37:34

20. Konya merkezden ben ziya. Mrb web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 22-09-2020 09:55:07

21. Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

22. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

23. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 11:20:30

24. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Selam siten harbiden mükemmel, teşekkürler , mehmet – 457

25. Kütahya dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . Selamlar paylaşım valla mükemmel, tebrikler , hatice – 22

26. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

27. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, şukuladım

28. Çanakkale dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . Selam sayfan cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 439

29. Kayseri merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten valla çok iyi, face de paylaştım 13-11-2020 22:08:13

30. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 35

31. Selam herkese sayfan vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

32. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 65

33. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 183

34. Selamın aleyküm sayfan inan ki mükemmel, teşekkürler

35. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 371

36. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 339

37. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 34

38. Niğde dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . selamun aleyküm siten harbiden hayran edici, tebrikler , mehmet – 76

39. Şırnak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sağolun 07-12-2020 23:16:38

40. Tunceli merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 08-12-2020 00:31:44

41. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 365

42. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 103

43. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 136

44. Yalova merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun 04-01-2021 20:19:53

45. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 11-01-2021 16:21:21

46. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 463

47. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, facebookta paylaştım

48. elif yılmaz Reply

Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

49. Isparta dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . Selam herkese siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 57

50. Mrb sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

51. Balıkesir dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . Mrb sayfa inan ki çok iyi, şukuladım , ahmet – 184

52. Merhaba siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 162

54. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım

55. Erzincan merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 06-02-2021 12:59:54

56. Ağrı dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 476

57. Selamın aleyküm siten inan ki güzel, teşekkürler

58. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

59. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 449

60. Edirne dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . selam arkadaşlar sayfa yeminle güzel, tebrikler , Hasan – 54

61. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler

62. Muş merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız inan ki iyi, sağolun 01-03-2021 19:45:51

63. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden çok iyi, şukuladım , gaye – 100

64. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 177

65. Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

66. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, tebrikler

67. Mrb bu web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım

68. Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

69. Edirne dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 15

70. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 83

71. Kars merkezden ben ali. Selam web siten valla hayran bıraktı, tebrikler 05-04-2021 00:51:16

72. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 444

73. Muğla dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, saolun , ali – 53

74. Bu konu : ” Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 391

75. Van merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, şukuladım 13-04-2021 10:32:01

76. Sivas merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha iyi, saolun 21-04-2021 02:55:17

77. Sivas dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 11

78. Erzincan dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . Slm web sitesi süper ötesi iyi, saolun , hatice – 212

79. Elazığ dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, tebrikler , banu – 128

80. Selam web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

81. İstanbul dan kimler var. Demokratlar 2020 seçimlerini oylama yoluyla posta yoluyla çalmaya çalışıyorlar. . Merhaba web siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , ali – 362

82. Selamlar web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link