O zaman tavırları “Yeniden sayımları memnuniyetle karşılıyoruz. Denetimleri memnuniyetle karşılıyoruz. Oylama makinelerinin ve yazılımlarının adli incelemesini memnuniyetle karşılıyoruz.”

Saklayacak hiçbir şeyi olmayan insanlar böyle tepki verirdi.

Seçim dolandırıcılığıyla ilgili her türlü tartışmayı durmaksızın kapatmaya çalışmaları gerçeği söylüyor.

… Qatenthusiast tarafından gönderildi
[comments]

Author

24 Comments

1. Konya dan kimler var. Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … . selamun aleyküm web siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 198

2. Tunceli merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, sağolun 18-11-2020 19:26:18

3. Merhaba herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

4. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, tebrikler

5. Bu konu : ” Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 46

6. Bu konu : ” Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 103

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … ” çok güzel. Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 312

8. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

9. Selam paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

10. Eskişehir merkezden ben Hasan. Slm siteniz inanki iyi, teşekkürler 15-12-2020 22:40:15

11. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 05:18:22

12. Bu konu : ” Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun , memo – 309

13. Şanlıurfa dan kimler var. Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 370

14. Diyarbakır merkezden ben gaye. Mrb web siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun 31-12-2020 13:51:27

15. merhaba arkadaşlar sayfa valla iyi, facebookta paylaştım

16. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

17. merhaba arkadaşlar siteniz valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bu konu : ” Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , – 83

19. Ordu dan kimler var. Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … . Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, sağolun , ziya – 160

20. Samsun dan kimler var. Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … . Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, saolun , doruk – 346

21. Mersin dan kimler var. Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … . Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 451

22. Eskişehir dan kimler var. Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … . Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 151

23. Bu konu : ” Demokratlar adil ve dürüst kazanırsa … ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun , ali – 22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link