Demokrat Parti hâlâ azınlıklara karşı ırkçılığın partisi. Liderler, yanan haçların ve linç yapan siyahların kitleler arasında popüler olmadığını anlayacak kadar zekiydi. Bunun yerine, azınlıkları destekleyen arkadaşlarmış gibi davranırlar. Bir yandan da siyahları, kendileriyle ilgili en önemli şeyin tenlerinin rengi ve ebedi kurbanlar olduklarına ikna etmek. Demokratlar, beyazları radikalleştirmek istedikleri için beyazlara ırkçı, yerli terörist vb. Olarak aktif olarak saldırıyorlar. Beyazların karşı koymaya başlaması ve siyahların çoğunun ölümüyle sonuçlanacak bir ırk savaşının başlaması umuduyla beyazları bir kırılma noktasına itmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Çoğu Demokrat, daha iyisini bilmeyen aptal piyonlardır. Demokrat liderler, AOC gibi insanların bir platforma sahip olmalarına izin verir çünkü söylediklerini gerçekten önemsedikleri için değil, söylemleri insanları ateşlemeye ve gündemlerini zorlamaya yardımcı olduğu için. Kamala Harris de siyahlardan nefret ediyor. Siyah mirasından çok Hint mirasıyla özdeşleşiyor. “Siyah bir çocuk olarak büyüdüm” demek bile onun için bir mücadeleydi. Bu yanıtta siyah kelimesini nasıl söylediğini dinleyin. Kelimeyi yaymak için gerçekten mücadele ediyor.

13 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokratlar Azınlıklara Karşı Hala Irkçıdır ve Onları Yok Etmek İçin Aksi Taklidi Yapar ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , elif yılmaz – 85

2. Rize dan kimler var. Demokratlar Azınlıklara Karşı Hala Irkçıdır ve Onları Yok Etmek İçin Aksi Taklidi Yapar . Slm paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 33

3. Adana dan kimler var. Demokratlar Azınlıklara Karşı Hala Irkçıdır ve Onları Yok Etmek İçin Aksi Taklidi Yapar . Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 143

4. Bu konu : ” Demokratlar Azınlıklara Karşı Hala Irkçıdır ve Onları Yok Etmek İçin Aksi Taklidi Yapar ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 45

5. Sinop dan kimler var. Demokratlar Azınlıklara Karşı Hala Irkçıdır ve Onları Yok Etmek İçin Aksi Taklidi Yapar . Merhaba web sitesi gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 473

6. Denizli dan kimler var. Demokratlar Azınlıklara Karşı Hala Irkçıdır ve Onları Yok Etmek İçin Aksi Taklidi Yapar . Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 104

7. selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 22:17:50

9. Bu konu : ” Demokratlar Azınlıklara Karşı Hala Irkçıdır ve Onları Yok Etmek İçin Aksi Taklidi Yapar ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 121

10. Amasya dan kimler var. Demokratlar Azınlıklara Karşı Hala Irkçıdır ve Onları Yok Etmek İçin Aksi Taklidi Yapar . Mrb sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , – 39

11. Bu konu : ” Demokratlar Azınlıklara Karşı Hala Irkçıdır ve Onları Yok Etmek İçin Aksi Taklidi Yapar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, saolun , emin – 314

12. Düzce merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok iyi, tebrikler 07-05-2021 02:26:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link