Schumer, Capitol ayak yarışında McConnell’i TV kameralarına yendi | Fox Haber https://www.foxnews.com/politics/schumer-mcconnell-footrace-tv-cameras

Akılda tutulması gereken bir şey millet. Burada tanık olunan, “seçilmiş temsilcilerimiz” ile ortak, günlük bir şeydir. Normalde kameraya yakalanmaz ve “şaka yapmak” olarak oynanır. Gerçek şu ki iki başlı bir yılanla karşı karşıyayız. Yüksek makamlardaki Demokratlar ve Cumhuriyetçiler, kamuoyunun gözünde birbirlerinden nefret ediyormuş gibi yaparlar, ancak özel olarak birbirlerinin arka bahçe brunch’larına, çocukların mezuniyetlerine, barbekülerine ve partilerine gidiyorlar. Bu etkinliklerin çoğu ABD, vergi mükellefleri tarafından finanse ediliyor ve bir davet bile alamıyoruz. Her iki taraf da sos trenine biniyor ve son derece zengin oluyor. Vade sınırlamaları için bir başka iyi neden. kameralar, bazıları diğerlerinden daha fazla. Ne yazık ki çoğu şovmen gemisi ve zenginler daha da zenginleşiyor. Yakında üçüncü dünya ülkesi gibi olacağız, herkes ekmek için savaşırken zenginler her şeyi parmaklıklarla ve kapılarla korumak zorunda kalacak. Sanki ineği sağıyorlar da yedirmiyorlar. Bu nedenle ölecek. Sanki ineğe bakar gibi yıllarca sağabilirsiniz.

Author

16 Comments

1. Selam herkese web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Bilecik dan kimler var. Demokratlar Cumhuriyetçiler aynı takım . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 226

3. Rize dan kimler var. Demokratlar Cumhuriyetçiler aynı takım . Selam paylaşımınız ciddiyim çok iyi, saolun , hatice – 299

4. Bu konu : ” Demokratlar Cumhuriyetçiler aynı takım ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler , Aylin – 297

5. Bu konu : ” Demokratlar Cumhuriyetçiler aynı takım ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 236

6. Bu konu : ” Demokratlar Cumhuriyetçiler aynı takım ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 465

7. Niğde merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi yeminle iyi, saolun 11-08-2021 04:41:51

8. Bolu dan kimler var. Demokratlar Cumhuriyetçiler aynı takım . Merhabalar web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 452

9. Artvin dan kimler var. Demokratlar Cumhuriyetçiler aynı takım . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 484

10. Slm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

11. Şanlıurfa dan kimler var. Demokratlar Cumhuriyetçiler aynı takım . merhaba arkadaşlar siten gerçekten iyi, tebrikler , Hasan – 271

12. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 18:36:46

13. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

14. Yozgat merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler 24-09-2021 18:47:13

Write A Comment