Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar.

Biden / Harris kampanyasından adımı ve telefon numaramı seçmen kayıt listesinden aldıklarını iddia eden Metin mesajları alıyorum. OY VERMEK İÇİN ASLA KAYIT OLMADIM, HİÇBİR LİSTEDE DEĞİLİM. Bilginin nereden geldiği konusunda yalan söylüyorlar. Telefon numarası 302 740 2260, “Ben Demokratlar için gönüllü olan Gina …” Numara telefon görüşmelerini kabul etmiyor, iş programı propagandasıyla dolu web sitesine yönlendiriyor.

GINA seni sikeyim. BİLGİLERİMİ NEREDEN ALDINIZ?

“Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar.” üzerine 7 yorum

1. Konya merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-10-2020 21:14:53

2. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-10-2020 03:27:37

3. Adıyaman dan kimler var. Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 389

4. Kütahya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten yeminle çok güzel, face de paylaştım 19-10-2020 05:15:20

Yorum yapın