Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar.

Biden / Harris kampanyasından adımı ve telefon numaramı seçmen kayıt listesinden aldıklarını iddia eden Metin mesajları alıyorum. OY VERMEK İÇİN ASLA KAYIT OLMADIM, HİÇBİR LİSTEDE DEĞİLİM. Bilginin nereden geldiği konusunda yalan söylüyorlar. Telefon numarası 302 740 2260, “Ben Demokratlar için gönüllü olan Gina …” Numara telefon görüşmelerini kabul etmiyor, iş programı propagandasıyla dolu web sitesine yönlendiriyor.

GINA seni sikeyim. BİLGİLERİMİ NEREDEN ALDINIZ?

“Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar.” üzerine 41 yorum

1. Konya merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-10-2020 21:14:53

2. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-10-2020 03:27:37

3. Adıyaman dan kimler var. Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 389

4. Kütahya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siten yeminle çok güzel, face de paylaştım 19-10-2020 05:15:20

5. İzmir dan kimler var. Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. . merhaba arkadaşlar siten vallaha mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 6

6. Bu konu : ” Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 135

7. Kırşehir dan kimler var. Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. . Merhaba web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 479

8. Bu konu : ” Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 492

9. Iğdır merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 13-11-2020 04:10:36

10. Bu konu : ” Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler , Aylin – 175

11. Bu konu : ” Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi çok güzel, saolun , Hasan – 209

12. İzmir merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler 23-11-2020 21:26:33

13. Ardahan dan kimler var. Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. . Slm siten süper ötesi mükemmel, şukuladım , emin – 474

14. Bu konu : ” Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 472

15. Bu konu : ” Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 5

16. Elazığ dan kimler var. Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. . merhaba arkadaşlar sayfan cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 325

17. Bu konu : ” Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 470

18. Bu konu : ” Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 333

19. Kilis merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 26-12-2020 08:07:24

20. Bu konu : ” Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 472

21. Bu konu : ” Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 37

22. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 11-01-2021 20:11:40

23. Bu konu : ” Demokratlar, Kampanya tacizi Seçmen Listesi hakkında yalan söylüyorlar. ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 226

24. Eskişehir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-01-2021 19:34:28

25. Amasya merkezden ben ali. Mrb siteniz inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2021 19:54:24

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link