Dems, siyasi bir devrimi durdurmak için seçime hile yaptı. Trump’tan korkmuyorlardı, daha ziyade insanların onun terimine nasıl tepki verdiklerini. Trump başkanlığı sırasında pek çok sorun gün ışığına çıktı (ırkçılık, yaşama ücreti, sağlık hizmeti ihtiyacı vb.) Ve Trump ikinci bir dönem kazansaydı sosyalist bir devrim gerçekleşebilirdi. ABD, genç nesiller arasında sosyalist inançlarda bir artış gördü. DNC’nin Bernie’yi 2 seçimde mahvetmesinin bir nedeni var. Biden, insanları sessiz tutmak için yeterli yasayı geçirecek, ancak hiçbir zaman anlamlı bir reform yapmayacaktır.

Author

39 Comments

1. Tunceli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 00:31:12

2. Çankırı merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten valla çok iyi, facebookta paylaştım 20-02-2021 00:31:33

3. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 143

4. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Demokratlar seçime neden hile yaptı? . Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 394

5. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 487

6. Şırnak dan kimler var. Demokratlar seçime neden hile yaptı? . Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 351

7. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 188

8. Çorum merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-03-2021 22:16:36

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 291

10. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

11. Mardin dan kimler var. Demokratlar seçime neden hile yaptı? . selam arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 396

12. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Şırnak dan kimler var. Demokratlar seçime neden hile yaptı? . Selamlar siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 266

14. Diyarbakır dan kimler var. Demokratlar seçime neden hile yaptı? . Selam herkese web siteniz vallaha güzel, şukuladım , Hasan – 208

15. Şırnak dan kimler var. Demokratlar seçime neden hile yaptı? . Selam herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 213

16. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 496

17. Nevşehir merkezden ben doruk. Mrb paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 07-05-2021 01:18:58

18. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 490

19. Kahramanmaraş dan kimler var. Demokratlar seçime neden hile yaptı? . Slm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 137

20. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. Slm web siten inanki çok iyi, şukuladım , doruk – 191

21. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

22. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 409

23. Kars merkezden ben Aylin. Selam siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-06-2021 09:50:35

24. Rize dan kimler var. Demokratlar seçime neden hile yaptı? . selam arkadaşlar sayfan inanki güzel, twitter da paylaştım , Emine – 12

25. Mersin merkezden ben ziya. Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2021 01:39:49

26. Sakarya merkezden ben . Slm web siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 27-06-2021 16:47:54

27. Erzincan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 29-06-2021 11:20:34

28. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 210

29. Edirne merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-07-2021 02:49:57

30. Selamlar siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, tebrikler

32. Şanlıurfa dan kimler var. Demokratlar seçime neden hile yaptı? . Selam sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 220

33. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim güzel, face de paylaştım

34. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

35. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. Merhaba siteniz valla iyi, sağolun , ahmet – 126

36. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 74

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link