Demokratlar seçime neden hile yaptı?

Dems, siyasi bir devrimi durdurmak için seçime hile yaptı. Trump’tan korkmuyorlardı, daha ziyade insanların onun terimine nasıl tepki verdiklerini. Trump başkanlığı sırasında pek çok sorun gün ışığına çıktı (ırkçılık, yaşama ücreti, sağlık hizmeti ihtiyacı vb.) Ve Trump ikinci bir dönem kazansaydı sosyalist bir devrim gerçekleşebilirdi. ABD, genç nesiller arasında sosyalist inançlarda bir artış gördü. DNC’nin Bernie’yi 2 seçimde mahvetmesinin bir nedeni var. Biden, insanları sessiz tutmak için yeterli yasayı geçirecek, ancak hiçbir zaman anlamlı bir reform yapmayacaktır.

“Demokratlar seçime neden hile yaptı?” üzerine 7 yorum

1. Tunceli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 00:31:12

2. Çankırı merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten valla çok iyi, facebookta paylaştım 20-02-2021 00:31:33

3. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 143

4. Aksaray dan kimler var. Demokratlar seçime neden hile yaptı? . Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 394

5. Bu konu : ” Demokratlar seçime neden hile yaptı? ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 487

6. Şırnak dan kimler var. Demokratlar seçime neden hile yaptı? . Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 351

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link