Gürcistan’ın büyük galibiyetinden sonra Demokratlar, gücü sonsuza kadar korumanın yolunun Teksas’ı kazanmaktan geçtiğini biliyorlar. Covid yeterince (yaşlı insanları) öldürmediği için Florida’dan vazgeçtiler ve şimdi oradaki tüm çabaları Teksas’a odaklayacaklar.

Demokratlar yalnızca California New York ve Illinois’in sahibi değil, aynı zamanda bu 3 eyaletten Teksas’a taşınmak için yeterli Demokrat bulabilirlerse, şu anda Hispanik seçmenleri alamasalar bile bu eyaleti tersine çevirebileceklerini biliyorlar.

Tesla, operasyonları oraya taşıdı ve diğer büyük teknoloji şirketleri oraya taşınıyor ve orada çalışanlardan da aynı şekilde hareket etmelerini istiyor. Tüm bu yeni Demokratların akını, şehir vilayet ve eyalet hükümeti pozisyonlarını devralmaya başlayacak.

Texas maviye döndüğünde (bunu yapmak için yalnızca birkaç büyük şehre ihtiyaçları vardır), PR veya DC gibi herhangi bir yerden eyaletler oluşturabilirler.

Teksas, 2030 yılına kadar Washington Eyaleti mavisi olma yolunda Georgia’yı Colorado Blue’nun bir tonuna dönüştürdüğü için bir sonraki Kaliforniya olacak.

16 Comments

1. Tunceli dan kimler var. Demokratlar Texas Blue’ya dönüşmeyi planlıyor. . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, şukuladım , gaye – 493

2. Tunceli merkezden ben . selamun aleyküm web siten ciddiyim güzel, tebrikler 10-05-2021 04:44:23

3. Merhaba herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Şırnak dan kimler var. Demokratlar Texas Blue’ya dönüşmeyi planlıyor. . Slm paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 292

5. Karabük dan kimler var. Demokratlar Texas Blue’ya dönüşmeyi planlıyor. . selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 398

6. Bu konu : ” Demokratlar Texas Blue’ya dönüşmeyi planlıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 385

7. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Demokratlar Texas Blue’ya dönüşmeyi planlıyor. . Merhabalar sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 413

8. Mrb web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

9. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokratlar Texas Blue’ya dönüşmeyi planlıyor. ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 440

11. Bu konu : ” Demokratlar Texas Blue’ya dönüşmeyi planlıyor. ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler , gaye – 467

12. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

13. Konya merkezden ben ali. Mrb web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler 10-07-2021 06:36:33

14. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 10-07-2021 08:40:51

15. Bayburt dan kimler var. Demokratlar Texas Blue’ya dönüşmeyi planlıyor. . Merhaba herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 433

16. Bu konu : ” Demokratlar Texas Blue’ya dönüşmeyi planlıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 66

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link