Bu seçim, Amerikan tarihinde belki de en tartışmalı seçim olacak şekilde şekilleniyor. Çeşitli oy pusulaları toplama planları, postayla oy verme ve eyaletlerin Seçim Gününden günler / haftalar sonra oy pusulalarını saymasına izin verme arasında, Yüksek Mahkemenin kaçınılmaz olarak bir şeyi denetlemesi ve karar vermesi gerekecektir.

Mahkeme tam güçte değil. Anayasal bir kriz mümkündür. Açılış Gününden sonra Senato oylamasının aynı zamanda çılgın bir sirk olmayacağını varsayarsak, üç aylık belirsizlik ve kaosa giremeyiz.

Sanırım bu, Trump’ın elini seçim gününden önce bir yargıç atamaya zorluyor. Demokratlar kendi başlarına oynadılar ve RBG de Obama’nın yerini alabilecekken emekli olmayarak oynadı. Trump yüzünden ortak akıllarını tam olarak neden kaybettiklerini merak ediyor musunuz? İlk döneminde üç, ikinci döneminde belki iki tane daha (Thomas, Breyer) SC adaylığı olabilir. Bu, onu yönetimi dışındaki her şeyin yanı sıra en etkili Amerikan Başkanlarından biri yapar. Asla kaybetmemesi gerekiyordu.

Author

73 Comments

1. Mardin merkezden ben ziya. Selam sayfan harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 19-09-2020 20:17:02

2. Mrb siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

3. Kırıkkale merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 19-09-2020 21:16:33

4. Erzurum merkezden ben ziya. Mrb web siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 01:32:03

5. Samsun merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 28-09-2020 16:54:38

6. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

7. Kastamonu merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:08

8. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

9. Amasya merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 12:56:16

10. Selam web siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım

11. elif yılmaz Reply

Selamlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

12. Düzce merkezden ben doruk. Slm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-10-2020 16:19:36

13. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

14. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 278

15. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 50

16. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler

17. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

18. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

19. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selam sayfan vallaha billaha mükemmel, sağolun 04-11-2020 02:46:05

20. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 134

21. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 154

22. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, sağolun

23. Hakkari dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Selam paylaşımın cidden hoşuma gitti, şukuladım , – 85

24. Manisa merkezden ben ali. Selam sayfan vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 23-11-2020 01:50:42

25. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 130

26. Selam herkese siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

27. Bolu dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Selamlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 208

28. Muğla dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Mrb web siten ciddiyim güzel, saolun , Emine – 378

29. Kars dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . selam arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 493

30. Selamlar web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler , hatice – 221

32. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

33. Bursa merkezden ben Aylin. Mrb sayfan vallaha iyi, linkedinde paylaştım 24-12-2020 12:09:43

34. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla dikkatimi çekti, saolun , banu – 110

35. Selam sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

36. Slm sayfa vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , – 121

38. Bayburt dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Merhaba paylaşımın ciddiyim iyi, teşekkürler , gaye – 49

39. Sakarya dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 385

40. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 277

41. selamun aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

42. Samsun dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, teşekkürler , doruk – 203

43. Bartın merkezden ben memo. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 26-01-2021 09:01:09

44. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, saolun

45. Siirt dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Merhaba sayfan gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 367

46. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 46

47. Antalya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, saolun 14-02-2021 13:15:28

48. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

49. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 38

50. Çanakkale dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Merhabalar sayfanız cidden mükemmel, face de paylaştım , – 455

51. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 341

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 483

53. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, tebrikler 19-03-2021 07:31:19

54. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

55. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun

56. Kırşehir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle güzel, şukuladım 08-04-2021 09:31:23

57. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 408

58. Ardahan merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım 21-04-2021 10:29:51

59. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Selam sayfa cidden çok iyi, saolun , doruk – 323

60. Selam herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

61. Tokat dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Selamın aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 104

62. Erzincan merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, teşekkürler 09-05-2021 22:57:23

63. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

64. Trabzon dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Slm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 244

65. Merhabalar web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

66. Bu konu : ” Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? ” çok güzel. Mrb web siten inan ki hayran edici, şukuladım , Aylin – 493

67. Bayburt dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Mrb paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 262

68. Slm web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

69. Kilis merkezden ben banu. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun 23-06-2021 05:00:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link