Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı?

Bu seçim, Amerikan tarihinde belki de en tartışmalı seçim olacak şekilde şekilleniyor. Çeşitli oy pusulaları toplama planları, postayla oy verme ve eyaletlerin Seçim Gününden günler / haftalar sonra oy pusulalarını saymasına izin verme arasında, Yüksek Mahkemenin kaçınılmaz olarak bir şeyi denetlemesi ve karar vermesi gerekecektir.

Mahkeme tam güçte değil. Anayasal bir kriz mümkündür. Açılış Gününden sonra Senato oylamasının aynı zamanda çılgın bir sirk olmayacağını varsayarsak, üç aylık belirsizlik ve kaosa giremeyiz.

Sanırım bu, Trump’ın elini seçim gününden önce bir yargıç atamaya zorluyor. Demokratlar kendi başlarına oynadılar ve RBG de Obama’nın yerini alabilecekken emekli olmayarak oynadı. Trump yüzünden ortak akıllarını tam olarak neden kaybettiklerini merak ediyor musunuz? İlk döneminde üç, ikinci döneminde belki iki tane daha (Thomas, Breyer) SC adaylığı olabilir. Bu, onu yönetimi dışındaki her şeyin yanı sıra en etkili Amerikan Başkanlarından biri yapar. Asla kaybetmemesi gerekiyordu.

“Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı?” üzerine 14 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 19-09-2020 21:16:33

2. Erzurum merkezden ben ziya. Mrb web siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 01:32:03

3. Samsun merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 28-09-2020 16:54:38

4. Kastamonu merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:08

5. Amasya merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 12:56:16

6. Düzce merkezden ben doruk. Slm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-10-2020 16:19:36

7. Bolu dan kimler var. Demokratlar, Trump’ı RBG’nin yerini almaya zorladı mı? . Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 278

Yorum yapın