Kategoriler
Genel

Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı

İlk başta, Donald’ın yağma başladığında, atış başladığında genel olarak söylemek için aptalca bir hareketin ne olduğunu düşündüm.

Ancak Demokratlara ve ÇKP’ye aptal oyunlar oynamak ve aptalca ödüller kazanmak hakkında bir ders verdi.

Bu yarış isyanları doğrudan 3. dünya seçim yılı taktiklerinden.

Bununla birlikte, Donnie tipik şakacı tarzında bazılarını ateşi Demokratlara ve kalelerine yeniden yönlendirdi. Muhtemelen planlanan bazı Cumhuriyetçi sigorta şirketlerini MN’de uçurmaktı, ancak Trump şimdi bu ayaklanmaların NYC, LA, Seattle ve diğer Demokratik iç şehirlerde merkezleneceği bir gazyağı ekledi. yani Demokrat ve ÇKP’nin birleşmesi üzerine kurulmuş bu şehirler, Tesla gibi Teksas’a taşınmayı hızlandıracak Cumhuriyet varlıklarını korumak için ulusal muhafızı gönderirken silinecek.

Ekonomi yine de berbattı ve şimdi Demokratlar kendi mezarlarını kazdılar.

Aptal kirli oyunlar oynayın ve aptal kirli ödüller kazanın. Amerika’yı bölmek için birlikte çalıştılar ve şimdi ikisi de birlikte ödeyecekler.

ÇKP cus Hong Kong, VT ve Florida ÇKP vatandaşları 2018 yılında AR 15 satın aldı ve öğrenci olma kisvesi altında Pompeo askeri okullarla bağlantılı ÇKP vatandaşlarının 3000 f 1 vizesini iptal etti.

Murica birbirlerini yok etmiyor. Bunlar, özgür dünyayı yıkmaya çalışan hain insanlar için hain zamanlardır. Akıllı olun ve düşünün.

“Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı” için 33 yanıt

Bilecik merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 12-06-2020 11:30:12

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-06-2020 00:19:11

Batman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:23:32

Afyon merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 25-07-2020 15:57:40

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten harbiden mükemmel, face de paylaştım 28-07-2020 14:32:10

Antalya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 29-07-2020 06:50:38

Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 06-08-2020 01:41:21

Edirne merkezden ben gaye. Merhabalar web siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-08-2020 01:45:34

Edirne merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 12-09-2020 14:37:23

Ankara merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 17-09-2020 19:08:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir