İlk başta, Donald’ın yağma başladığında, atış başladığında genel olarak söylemek için aptalca bir hareketin ne olduğunu düşündüm.

Ancak Demokratlara ve ÇKP’ye aptal oyunlar oynamak ve aptalca ödüller kazanmak hakkında bir ders verdi.

Bu yarış isyanları doğrudan 3. dünya seçim yılı taktiklerinden.

Bununla birlikte, Donnie tipik şakacı tarzında bazılarını ateşi Demokratlara ve kalelerine yeniden yönlendirdi. Muhtemelen planlanan bazı Cumhuriyetçi sigorta şirketlerini MN’de uçurmaktı, ancak Trump şimdi bu ayaklanmaların NYC, LA, Seattle ve diğer Demokratik iç şehirlerde merkezleneceği bir gazyağı ekledi. yani Demokrat ve ÇKP’nin birleşmesi üzerine kurulmuş bu şehirler, Tesla gibi Teksas’a taşınmayı hızlandıracak Cumhuriyet varlıklarını korumak için ulusal muhafızı gönderirken silinecek.

Ekonomi yine de berbattı ve şimdi Demokratlar kendi mezarlarını kazdılar.

Aptal kirli oyunlar oynayın ve aptal kirli ödüller kazanın. Amerika’yı bölmek için birlikte çalıştılar ve şimdi ikisi de birlikte ödeyecekler.

ÇKP cus Hong Kong, VT ve Florida ÇKP vatandaşları 2018 yılında AR 15 satın aldı ve öğrenci olma kisvesi altında Pompeo askeri okullarla bağlantılı ÇKP vatandaşlarının 3000 f 1 vizesini iptal etti.

Murica birbirlerini yok etmiyor. Bunlar, özgür dünyayı yıkmaya çalışan hain insanlar için hain zamanlardır. Akıllı olun ve düşünün.

Author

81 Comments

1. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Slm bu web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım

3. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Bilecik merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 12-06-2020 11:30:12

5. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-06-2020 00:19:11

6. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

7. Selam sayfan cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

8. Batman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:23:32

9. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, facebookta paylaştım

11. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

12. İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız inan ki hoşuma gitti, sağolun 15-07-2020 00:38:55

13. selamun aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, teşekkürler

14. Afyon merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 25-07-2020 15:57:40

15. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

16. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten harbiden mükemmel, face de paylaştım 28-07-2020 14:32:10

17. Antalya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 29-07-2020 06:50:38

18. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 06-08-2020 01:41:21

20. Muş merkezden ben banu. Merhaba web siten inan ki çok güzel, saolun 06-08-2020 22:01:06

21. Selam herkese sayfa süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

22. Edirne merkezden ben gaye. Merhabalar web siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-08-2020 01:45:34

23. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım inan ki iyi, teraziye tıkladım

24. Isparta merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi valla güzel, saolun 27-08-2020 21:52:37

25. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

26. Selam sayfanız yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

27. Edirne merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 12-09-2020 14:37:23

28. Mrb siteniz ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

29. Ankara merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 17-09-2020 19:08:02

30. selamun aleyküm sayfa yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

31. Kars merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız harbiden güzel, tebrikler 19-09-2020 09:37:37

32. Eskişehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 26-09-2020 17:46:47

33. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, şukuladım

34. Muş merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-10-2020 14:46:17

35. Bu konu : ” Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 430

36. Selamlar paylaşımın inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

37. Afyon dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Selam web siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 31

38. Slm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

39. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, teşekkürler 02-11-2020 04:10:04

40. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selam herkese siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 04-11-2020 09:24:06

41. Bu konu : ” Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 99

42. Gümüşhane dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, teşekkürler , gaye – 269

43. Yalova dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , memo – 402

44. Bu konu : ” Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 181

45. Bu konu : ” Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 486

46. Mersin merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:21:51

47. Hakkari dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . selamun aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 312

48. Bu konu : ” Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 112

49. Kırşehir merkezden ben ahmet. Slm web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 19-12-2020 16:31:39

50. Bu konu : ” Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 356

51. Denizli dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 342

52. Sinop dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Slm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 203

53. Hatay dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 189

54. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

55. Kastamonu merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 20:46:40

56. Kırklareli dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Merhabalar web siten inan ki hoşuma gitti, saolun , ziya – 383

57. Kilis dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Merhabalar sayfa valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 493

58. İstanbul dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 351

59. Hatay dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Mrb sayfa inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 154

60. Çorum dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Merhabalar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 88

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 221

62. Niğde dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Merhaba herkese web siten gerçekten güzel, teşekkürler , ziya – 401

63. Slm web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

64. Bu konu : ” Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler , ziya – 327

65. Ankara dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 29

66. Osmaniye dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Selam web siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 72

67. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

68. Selamlar sayfan valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

69. Bayburt merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 26-04-2021 19:28:09

70. Bu konu : ” Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 142

71. Amasya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2021 17:12:57

72. Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

73. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 353

74. Siirt dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Hasan – 450

75. Adana merkezden ben ali. Selam siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2021 00:23:38

76. Bu konu : ” Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 255

77. Bingöl dan kimler var. Demokratlar ve Çin Komünist Partisi MN ile yeni oynadı . Selamlar siteniz inan ki güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 50

78. Gaziantep merkezden ben memo. Selam web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-06-2021 02:24:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link