Avcıda sessiz kalan aynı kişi, dizüstü bilgisayarı teklif ediyor, aniden, hakkında çürütülmüş kanıtlanmamış komplo teorileriyle notları kontrol eder “başkan kozunun vokal destekçisi” “

Evet, eminim demokrat düşmanlardan birinin bir numaralı olur pedofile olmak

Hiç demokrat olmadığını fark ettiniz mi? Cumhuriyetçiler bile demokratları desteklemiyorlar .. O kadar tuhaf bir tesadüf ki Demokratlar tarafından tehdit edilen her kişi birdenbire sübyancılıkla ya da başka bir suçla suçlanıyor gibi görünüyor ..

Bidens düşmanların her biri bir pedofile olur

Gerçekten garip bir tesadüf ..

Author

8 Comments

1. Sivas dan kimler var. Demokratların en büyük düşmanlarının her birinin sübyancılıkla suçlanması bu kadar tesadüf değil mi? . merhaba arkadaşlar siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 379

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

3. Karabük merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım 09-04-2021 22:42:56

4. İstanbul merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 11-04-2021 20:29:39

5. Mersin dan kimler var. Demokratların en büyük düşmanlarının her birinin sübyancılıkla suçlanması bu kadar tesadüf değil mi? . Selam paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 303

6. Selam herkese siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Balıkesir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, şukuladım 16-04-2021 02:28:52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link