Trump ayrıldığından beri karalamaları gereken daha az konu vardı, bu yüzden şimdi yeni stratejileri, yasalar çıkana kadar mümkün olduğunca çok silah kontrolü propagandası yapmak.

Dört yıl boyunca bu bokların hiçbiriyle neredeyse hiç uğraşmamamız komik ve tam anlamıyla Demokratlar göreve geldikten HEMEN sonra, arka arkaya oldu.

Şimdi Demokratların bununla bir ilgisi olduğunu söylemiyorum. Demokratların bununla kesinlikle bir ilgisi olduğunu söylüyorum.

Author

26 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 248

2. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, şukuladım , ahmet – 87

3. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 40

4. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran edici, face de paylaştım , banu – 12

5. Karaman merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım 07-05-2021 02:36:50

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 347

7. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Merhaba siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 301

8. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , ali – 355

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 424

10. Yozgat dan kimler var. Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) . Selam sayfan inan ki güzel, tebrikler , banu – 390

11. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , – 143

12. Mardin dan kimler var. Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) . Selam herkese sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ali – 328

13. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 24

14. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-06-2021 05:43:42

15. Kastamonu dan kimler var. Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) . selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun , mehmet – 8

16. Konya merkezden ben emin. Slm web sitesi vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 27-06-2021 17:27:55

17. Mardin merkezden ben . Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 13:18:15

18. Sakarya dan kimler var. Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) . Selam sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 17

19. Adıyaman merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler 10-07-2021 16:09:40

20. Mardin dan kimler var. Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) . selamun aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 62

21. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki mükemmel, saolun , doruk – 311

22. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun , emin – 281

23. Kırşehir dan kimler var. Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) . Merhabalar web siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 489

24. Batman dan kimler var. Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) . Selamlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 89

25. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam siten inan ki dikkat çekici, teşekkürler 24-07-2021 05:43:16

26. Kocaeli dan kimler var. Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) . Merhaba paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 242

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link