Trump ayrıldığından beri karalamaları gereken daha az konu vardı, bu yüzden şimdi yeni stratejileri, yasalar çıkana kadar mümkün olduğunca çok silah kontrolü propagandası yapmak.

Dört yıl boyunca bu bokların hiçbiriyle neredeyse hiç uğraşmamamız komik ve tam anlamıyla Demokratlar göreve geldikten HEMEN sonra, arka arkaya oldu.

Şimdi Demokratların bununla bir ilgisi olduğunu söylemiyorum. Demokratların bununla kesinlikle bir ilgisi olduğunu söylüyorum.

Author

8 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 248

2. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hayran edici, şukuladım , ahmet – 87

3. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 40

4. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki hayran edici, face de paylaştım , banu – 12

5. Karaman merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım 07-05-2021 02:36:50

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 347

7. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Merhaba siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 301

8. Bu konu : ” Demokratların yeni silah kontrol yasaları için büyük bir baskı başlatmasıyla aynı anda ani kitlesel silahlı saldırıları fark eden var mı? (Indianapolis’te bugün yeni çekim) ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , ali – 355

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link