Dems oy satın alıyor mu? Cumhuriyetçiler mi?

Dürüst olmak gerekirse, seçimi Dems’in satın aldığını düşünüyorum. Kanada’da bir Kanadalıyım, ama annem Amerikalı ve tüm ailem Dem. Facebook’umun baş afişi, ABD seçimlerinde oy kullanmak için kaydolmak. Herkesin facebook banner’ında oy vermek için kaydolmalarını isteyen bir afiş var mı?

Facebook kayıtlı 4 milyon seçmen ve Facebook Dems. Dem, Bloomberg insanlara para ödüyor ve medya makinesini kullanarak onların oy kullanmaları için kaydolmalarını istediği mesajını yayıyor. O kelimenin tam anlamıyla seçmen sahtekarlığının Bay Beastı.

Cumhuriyetçiler de halka oy vermeleri için para mı veriyor?

“Dems oy satın alıyor mu? Cumhuriyetçiler mi?” üzerine 10 yorum

1. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 22-09-2020 23:52:48

2. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım cidden mükemmel, face de paylaştım 23-09-2020 04:49:44

3. Niğde merkezden ben gaye. Merhabalar web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:44

4. Bu konu : ” Dems oy satın alıyor mu? Cumhuriyetçiler mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 385

5. Bu konu : ” Dems oy satın alıyor mu? Cumhuriyetçiler mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok iyi, tebrikler , Hasan – 59

Yorum yapın