Tiennamen meydanında Çin tarafından ölüm bildirilmedi.

Çin, zehirli yiyecekleri Amerikan evcil hayvanlarına su bastı.

Çin komünist partiden nefret ediyor ve batı gibi olmak istiyor ve komünist diktatörlüğün onaylanmaması üzerine sessiz tonlarda konuşmak zorunda.

Çin köpek ve kedi yer.

Çin arkasında tiktok ve zoom ve huawei arka kapı casusluk.

Vb .. Uygur müslüman köleliği. Zorla organ toplama .. vb.

Çin başarılı oluyor ???

Ya da hayır???

Çin finansmanı reddit.

Daha fazla insanı veya siyasi çıkarları olan ve boyun eğdirilen ve satın alınan oylarla görelim.

Author

98 Comments

1. Trabzon merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-04-2020 10:04:10

2. Merhaba paylaşımın süper ötesi güzel, face de paylaştım

3. Bilecik merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım inanki dikkat çekici, face de paylaştım 21-04-2020 15:23:19

4. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 22-04-2020 11:00:54

5. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

6. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

8. Bursa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, saolun 05-05-2020 09:30:16

9. Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Trabzon merkezden ben ahmet. Mrb sayfa inan ki çok güzel, saolun 16-05-2020 18:47:51

12. Adana merkezden ben Gürbüz. Selam web siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler 04-06-2020 02:41:33

13. Merhaba herkese paylaşım gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

14. Yozgat merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-06-2020 16:45:17

15. Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Slm siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

17. Tunceli merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 28-06-2020 21:48:38

18. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

19. Samsun merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi ciddiyim iyi, saolun 02-07-2020 18:59:59

20. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

21. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

22. Karaman merkezden ben ahmet. Selam paylaşım harbiden hoşuma gitti, saolun 07-07-2020 11:21:03

23. Merhaba paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

24. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

26. Merhaba siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

27. Kırşehir merkezden ben ali. Mrb paylaşımın valla mükemmel, saolun 07-08-2020 00:43:18

28. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım harbiden güzel, teraziye tıkladım 07-08-2020 07:30:09

29. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

30. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-08-2020 18:19:35

31. Selamlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

32. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım 15-08-2020 01:03:29

33. Uşak merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-08-2020 05:34:28

34. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, saolun 23-08-2020 15:23:08

35. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 22:55:04

36. Tokat merkezden ben Emine. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 30-08-2020 23:38:09

37. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun

38. Rize merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-09-2020 15:29:18

39. Kütahya merkezden ben Aylin. Slm paylaşım ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 04:41:32

40. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın cidden hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:33:44

41. selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

42. Mrb web siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

43. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 22-10-2020 20:20:43

44. selam arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

45. Tunceli dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Merhaba bu web sitesi valla hayran edici, sağolun , hatice – 183

46. Mrb siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

47. Kars merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan inanki güzel, sağolun 26-11-2020 01:25:23

48. Bu konu : ” Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 40

49. Tekirdağ dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , – 235

50. Giresun merkezden ben gaye. Mrb sayfa valla güzel, şukuladım 06-12-2020 14:27:24

51. Çankırı merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 15-12-2020 23:03:30

52. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Slm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 162

53. Burdur dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Selamlar siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 86

54. Slm paylaşımınız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

55. Adıyaman merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-12-2020 21:00:00

56. Gürbüz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, şukuladım , Gürbüz – 95

57. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

58. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Afyon merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten cidden iyi, linkedinde paylaştım 31-12-2020 15:10:41

60. Diyarbakır merkezden ben Emine. Slm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 11-01-2021 00:42:12

61. Selamlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

62. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

63. Gürbüz Reply

Merhaba sayfa inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

64. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız gerçekten çok iyi, şukuladım

65. Gaziantep dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Merhaba siten yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 452

66. Bu konu : ” Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 88

67. Kütahya dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Selamlar sayfan yeminle çok güzel, tebrikler , emin – 89

68. Selamlar paylaşım gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

69. Ardahan dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Selam herkese sayfa vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 61

70. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

71. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 182

72. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Selamın aleyküm bu web sitesi valla iyi, tebrikler , elif yılmaz – 155

73. Samsun dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 107

74. Zonguldak merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 15-03-2021 04:31:20

75. Kırıkkale merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-03-2021 06:34:10

76. Bu konu : ” Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle güzel, saolun , Hasan – 207

77. Van dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . selam arkadaşlar sayfa harbiden çok güzel, saolun , hatice – 52

78. Bu konu : ” Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 235

79. Artvin dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 332

80. Sivas dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Selam herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 96

81. Burdur dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Merhabalar paylaşımın vallaha güzel, facebookta paylaştım , – 406

82. Selam paylaşım yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

83. Bu konu : ” Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 453

84. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 156

85. Bu konu : ” Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 41

86. Merhaba herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

87. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

88. Bu konu : ” Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha çok iyi, face de paylaştım , gaye – 443

89. Bu konu : ” Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler , ziya – 335

90. Gaziantep dan kimler var. Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy. . Selam web siten vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 95

91. Bartın merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 12-06-2021 10:39:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link