Kategoriler
Genel

Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy.

Tiennamen meydanında Çin tarafından ölüm bildirilmedi.

Çin, zehirli yiyecekleri Amerikan evcil hayvanlarına su bastı.

Çin komünist partiden nefret ediyor ve batı gibi olmak istiyor ve komünist diktatörlüğün onaylanmaması üzerine sessiz tonlarda konuşmak zorunda.

Çin köpek ve kedi yer.

Çin arkasında tiktok ve zoom ve huawei arka kapı casusluk.

Vb .. Uygur müslüman köleliği. Zorla organ toplama .. vb.

Çin başarılı oluyor ???

Ya da hayır???

Çin finansmanı reddit.

Daha fazla insanı veya siyasi çıkarları olan ve boyun eğdirilen ve satın alınan oylarla görelim.

“Deney için yukarı ve aşağı anketi yürütmek … Çin Suck mi? Evet için oy verin, hayır için aşağı oy.” için 23 yanıt

Trabzon merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-04-2020 10:04:10

Bilecik merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım inanki dikkat çekici, face de paylaştım 21-04-2020 15:23:19

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 22-04-2020 11:00:54

Bursa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, saolun 05-05-2020 09:30:16

Adana merkezden ben Gürbüz. Selam web siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler 04-06-2020 02:41:33

Yozgat merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-06-2020 16:45:17

Tunceli merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 28-06-2020 21:48:38

doruk için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir