Kategoriler
Genel

Deneyimli Gazeteci Korku Hakkında Konuşuyor

Bu makale, Covid’e verilen yanıtın iyi düşünülmediğini ve medyanın sizi manipüle ettiğini söyleyen bir gazetecidir:

“Amy Acton’un ölümleri“ son 24 saat içinde bildirilen ölümler ”olarak bildirdiğini not edebilirsiniz. Son 24 saat içinde bildirilen ölümler son 24 saatteki gerçek ölüm sayısından farklıdır. Bildirilen sayı birkaç gün içinde gerçekleşen ölümleri, “Raporlanan” verileri kullanma pratiği halkın şimdiki olaylardan daha fazla vaka ve daha fazla ölüm algılamasına neden olur.Uygulama basını, halkı ve hatta Vali ve Dr. Acton bu konuda şaşkın görünüyor “

https://int.nyt.com/data/documenttools/jack-windsor-testimony-ohio/45fd400f68f23703/full.pdf

“Deneyimli Gazeteci Korku Hakkında Konuşuyor” için 12 yanıt

Yozgat merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-07-2020 19:16:31

Osmaniye merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-07-2020 19:42:58

Rize merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 03:00:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir