Bu kadar çok insanın “MAGA” olduğu konusunda çığlık atması, medyanın küçük beyinler üzerindeki lanetleyici etkilerine ve COVID’in politikleştirilmesinin ne kadar çok meydana gelen bir şey olduğuna işaret etmeyi gerçekten kolaylaştırıyor (çok akıllı insanlar, dikkatli olun) .

Teşekkürler meme insanlar!

Author

27 Comments

1. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-04-2021 00:21:11

2. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. . Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 161

3. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. . Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 94

4. Bu konu : ” Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. ” çok güzel. Slm web sitesi valla hayran edici, sağolun , emin – 324

5. Erzincan merkezden ben Emine. Mrb web siten inan ki iyi, face de paylaştım 11-04-2021 02:33:39

6. Artvin merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız valla güzel, tebrikler 17-04-2021 10:14:34

7. Kilis dan kimler var. Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. . Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 294

8. Selamlar bu web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 171

10. Yozgat dan kimler var. Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , gaye – 23

11. Bu konu : ” Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , – 336

12. Bu konu : ” Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, teşekkürler , doruk – 183

13. Bu konu : ” Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 218

14. Ardahan dan kimler var. Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. . Merhaba herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 182

15. Kars merkezden ben ali. Selamlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-05-2021 00:49:52

16. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Slm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

18. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. . Merhaba herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 140

19. Bu konu : ” Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. ” çok güzel. Slm web siteniz inanki iyi, sağolun , hatice – 352

20. Denizli dan kimler var. Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. . Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 156

21. Balıkesir dan kimler var. Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. . Merhaba web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 499

22. Bu konu : ” Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 261

23. Bu konu : ” Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 320

24. Bu konu : ” Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha iyi, face de paylaştım , Emine – 443

25. Bu konu : ” Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 28

26. Niğde dan kimler var. Deneysel bir COVID “aşısı” istememek ve “size bunu yapmanızı söylediğimiz için” başka hiçbir sebeple maske takmak istememenin Donald Trump veya MAGA ile hiçbir ilgisi yoktur. Öyle olduğunu düşünüyorsan, yaşayan bir meme olduğun için teşekkürler. . Selamın aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 476

27. Afyon merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi inan ki çok güzel, saolun 15-07-2021 11:17:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link