“Dr. Wolfgang Wodarg ve ben, genetik aşılar için 1 Aralık 2020 EMA’ya dilekçe verdik. Bizi görmezden geldiler.

Son zamanlarda, onlara özel olarak yazdık, kan pıhtıları uyarısı, bizi görmezden geldi. Mektubumuzu halka açtığımızda tamamen sansürlendik. Günler sonra, ondan fazla ülke, kan pıhtılarını gerekçe göstererek aşı kullanımını durdurdu. “

okumaya değer

Author

33 Comments

1. Amasya merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 02-04-2021 17:36:14

2. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. Ağrı merkezden ben Emine. Selam siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 03-04-2021 00:20:34

4. Çorum merkezden ben mehmet. Slm sayfanız vallaha iyi, şukuladım 03-04-2021 00:20:45

5. Burdur dan kimler var. Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” . Selamlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 331

6. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Selam siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

8. Bilecik dan kimler var. Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” . Merhaba bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 157

9. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, teşekkürler

10. Manisa merkezden ben memo. Merhaba herkese siten valla iyi, şukuladım 15-04-2021 13:48:36

11. Bu konu : ” Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 149

12. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, teşekkürler

13. Batman dan kimler var. Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” . Selamlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 17

14. Bu konu : ” Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 483

15. Rize merkezden ben banu. Merhaba sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 28-04-2021 19:23:18

16. Kilis dan kimler var. Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” . selamun aleyküm web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , ziya – 278

17. Bu konu : ” Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 179

18. Mrb bu web sitesi vallaha güzel, teraziye tıkladım

19. Merhaba paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

20. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

21. Bu konu : ” Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla çok iyi, tebrikler , hatice – 44

22. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 127

23. Hatay dan kimler var. Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” . Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 149

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle güzel, şukuladım , elif yılmaz – 26

25. Bu konu : ” Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım , memo – 19

26. Bu konu : ” Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 246

27. Bu konu : ” Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım , – 61

28. Balıkesir merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-07-2021 20:21:15

29. Edirne merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 11:36:02

30. Bingöl merkezden ben memo. Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-07-2021 22:26:36

31. Bu konu : ” Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 68

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link