“Dr. Wolfgang Wodarg ve ben, genetik aşılar için 1 Aralık 2020 EMA’ya dilekçe verdik. Bizi görmezden geldiler.

Son zamanlarda, onlara özel olarak yazdık, kan pıhtıları uyarısı, bizi görmezden geldi. Mektubumuzu halka açtığımızda tamamen sansürlendik. Günler sonra, ondan fazla ülke, kan pıhtılarını gerekçe göstererek aşı kullanımını durdurdu. “

okumaya değer

Author

11 Comments

1. Amasya merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 02-04-2021 17:36:14

2. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. Ağrı merkezden ben Emine. Selam siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 03-04-2021 00:20:34

4. Çorum merkezden ben mehmet. Slm sayfanız vallaha iyi, şukuladım 03-04-2021 00:20:45

5. Burdur dan kimler var. Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” . Selamlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 331

6. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Selam siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

8. Bilecik dan kimler var. Deneysel COVID Enjeksiyonları üzerine eski Pfizer’in Bilimsel Baş Sorumlusu: “Kötülüğün Varlığında Olduğumuzdan Kesinlikle Hiç Şüphem Yok” . Merhaba bu web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 157

9. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, teşekkürler

10. Manisa merkezden ben memo. Merhaba herkese siten valla iyi, şukuladım 15-04-2021 13:48:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link