Tüm politik ve COVID teorilerinin yerine, şaşırdığım eski bir gizemden bahsedeceğim değil uzaylılara atfedilen: Deniz İnsanları.

Uzaylıların piramitleri inşa ettikleri hakkındaki teorileri ve cazı herkes duymuştur. Ancak komplo teorisyenlerinin, uzaylı müdahalesi nedeniyle çok daha fazla değer taşıyan Deniz İnsanları hakkında hiç konuşmamalarına şaşırıyorum.

Temel olarak, Bronz Çağı boyunca, tüm bu gelişen krallıklar vardı. Daha sonra “Deniz İnsanları” olarak bilinen bir kuvvet Mısır (AFAIK) dışındaki tüm krallıkları yok etti. Şimdi, tarihin böylesine önemli bir bölümünün, bu işgalcilerin ve gemilerinin karmaşık tanımlarıyla iyi belgeleneceğini düşünürsünüz. Değildi.

Deniz İnsanları hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz. Teoriler ve açıklamalar bundan dolayı gerçekten doğrulanamıyor.

Şimdi, ben şahsen uzaylıların Bronz Çağı’nın gizemli çöküşüyle ​​bir ilgisi olduğuna inanmıyorum.

Ama daha komplocu bir zihne, su altı uzaylılarına ya da denizden çıkıp herkesi katleten bir pisliğe çok benziyor, değil mi? Odadaki bu devasa fil onların önündeyken piramitlere odaklanmalarına şaşırdım.

Author

26 Comments

1. Eskişehir merkezden ben gaye. Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-11-2020 23:20:30

2. Giresun merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 23-11-2020 00:10:08

3. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım 23-11-2020 00:19:08

4. Selam web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

5. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

6. Kırklareli dan kimler var. Deniz İnsanları . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 61

7. Merhaba paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

8. Trabzon dan kimler var. Deniz İnsanları . Selamlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 101

9. Bu konu : ” Deniz İnsanları ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 99

10. Giresun dan kimler var. Deniz İnsanları . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 455

11. Bu konu : ” Deniz İnsanları ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 364

12. Bu konu : ” Deniz İnsanları ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, saolun , ahmet – 205

13. Iğdır merkezden ben Hasan. Slm web siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-12-2020 03:06:43

14. Nevşehir dan kimler var. Deniz İnsanları . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 65

15. Aksaray dan kimler var. Deniz İnsanları . Mrb web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 4

16. Karaman merkezden ben Hasan. Merhaba siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-12-2020 20:12:24

17. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

18. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

19. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun

20. Van dan kimler var. Deniz İnsanları . Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 51

21. Bu konu : ” Deniz İnsanları ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 249

22. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, sağolun 26-01-2021 02:22:31

23. Düzce dan kimler var. Deniz İnsanları . selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 89

24. Merhaba herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun

25. Bu konu : ” Deniz İnsanları ” çok güzel. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 271

26. Çanakkale dan kimler var. Deniz İnsanları . Slm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 83

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link