Denizaltının komplolar için olması ve düzene seslenmesi ve hakikati iktidarda tutması gerekiyordu.

Joe Biden yozlaşmış bir politikacıdır. ve bu misyon ifadesinin bir kısmı onu eleştirmemiz gerektiği anlamına geliyor ..

Seçimden bu yana onu korumak ve tüm skandallarından korumak için dikkate değer ve uyumlu bir çaba var. Ne zaman biri onu eleştirse, yaratıcı paralı troller ve her hareketini savunmak için Biden’a tapanlar gelir .. onun yanlış yapamayacağına inanan insanlar .. bu bir kült. Ücretli Çinli trollerle gerçek tarikatçıların birleşimi ..

Ve başkanı eleştiremeyeceğine inanan bir grup kült üyeye sahipseniz, demokrasimiz için açıkçası tehlikeli ..

ve her hareketinde başkana tapmaya o kadar derin ve tarikatta o kadar derin ki, hatalarından herhangi birini kabullenemeyecek kadar derin bir grup insan .. tam önlerinde bulunan kanıtı tamamen inkar ediyorlar. Saf video kanıtı olsa bile ..

ve buradaki mesele denizaltının sadece bir tür demokrat kuruluş yanlısı Biden kült subuna dönüşmesine izin veremeyeceğimizdir. Geri adım atmalıyız ve hatırlamalıyız ki, başkanı eleştirmemiz ÖNERİLDİ .. ona tapmıyoruz ..

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Denizaltındaki Biden yanlısı ibadet çıldırıyor .. denizaltı bir kült haline geliyor .. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , Aylin – 83

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Denizaltındaki Biden yanlısı ibadet çıldırıyor .. denizaltı bir kült haline geliyor .. ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 418

3. Sivas dan kimler var. Denizaltındaki Biden yanlısı ibadet çıldırıyor .. denizaltı bir kült haline geliyor .. . Selamın aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 238

4. Bu konu : ” Denizaltındaki Biden yanlısı ibadet çıldırıyor .. denizaltı bir kült haline geliyor .. ” çok güzel. Merhaba paylaşım cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 41

5. Bu konu : ” Denizaltındaki Biden yanlısı ibadet çıldırıyor .. denizaltı bir kült haline geliyor .. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 366

6. Edirne dan kimler var. Denizaltındaki Biden yanlısı ibadet çıldırıyor .. denizaltı bir kült haline geliyor .. . selamun aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 6

7. Ardahan dan kimler var. Denizaltındaki Biden yanlısı ibadet çıldırıyor .. denizaltı bir kült haline geliyor .. . Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 466

8. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi inanki mükemmel, sağolun

9. Malatya merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, saolun 24-03-2021 21:36:49

10. Slm siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Denizaltındaki Biden yanlısı ibadet çıldırıyor .. denizaltı bir kült haline geliyor .. ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 291

12. İstanbul merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 18-04-2021 16:05:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link