Son zamanlarda fark ettiğim ana denizaltı r / blackpeopletwitter. Neredeyse her gönderi covid 19 hakkında korku tacizidir. Evet virüs gerçektir ve evet insanları öldürür. Ama görünmesini sağlamaya çalıştıkları kadar değil. Ve her yorum yapmaya çalıştığımda, BPT’nin doğrulanmış bir üyesi olmadığım için otomatik olarak kaldırılıyor? Benim favorim, Yeni Zelanda’nın 100 gün içinde yeni bir covid vakası yaşamadığını söyleyen ve 4 milyon nüfusa sahip bir ada ülkesini Amerika Birleşik Devletleri ile karşılaştırmaya çalışan bir gönderiydi. Ayrıca çılgın ebeveyn denizaltı da bir süredir yapıyordu.

Author

97 Comments

1. selamun aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Merhaba bu web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım

3. İstanbul merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten harbiden güzel, facebookta paylaştım 15-08-2020 02:14:24

4. Kocaeli merkezden ben gaye. Selam sayfan harbiden dikkat çekici, tebrikler 15-08-2020 02:14:24

5. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 02:14:25

6. Samsun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-08-2020 02:31:42

7. Ordu merkezden ben gaye. Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-08-2020 02:31:42

8. Merhabalar web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

9. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım 19-08-2020 10:17:20

10. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım 24-08-2020 03:10:18

12. Tunceli merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 26-08-2020 18:52:59

13. Burdur merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 01-09-2020 09:59:35

14. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba sayfa harbiden iyi, facebookta paylaştım 07-09-2020 11:52:40

15. Selam herkese web siten gerçekten çok iyi, teşekkürler

16. Tokat merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 09-09-2020 06:03:55

17. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 27-09-2020 11:54:53

18. Kırşehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:12:21

19. Iğdır merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, teşekkürler 02-10-2020 11:22:05

20. Selam herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

21. Kocaeli dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Merhabalar web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım , emin – 229

22. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım , Emine – 448

23. Selam herkese web siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 116

25. Bitlis dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 62

26. Selam herkese sayfanız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

27. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki hayran edici, teşekkürler , – 336

28. Bursa merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın inanılmaz güzel, şukuladım 06-12-2020 09:51:40

29. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 213

30. Selam paylaşımın valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

31. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Selam sayfan cidden güzel, şukuladım , emin – 115

32. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım , ali – 97

33. Rize dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , hatice – 424

34. Düzce merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 28-12-2020 05:03:45

35. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Slm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 179

36. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba herkese siten harbiden iyi, şukuladım 08-01-2021 17:44:25

37. Kars merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 21:52:12

38. Selam paylaşım vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım

39. Nevşehir merkezden ben ali. Selam siten ciddiyim çok iyi, tebrikler 16-01-2021 07:42:43

40. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 263

41. Muğla dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, tebrikler , emin – 293

42. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden mükemmel, sağolun , ali – 232

43. Malatya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, face de paylaştım 03-02-2021 23:11:24

44. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 460

45. Slm sayfan harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

46. Bingöl merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 11-02-2021 00:13:32

47. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 423

48. Sinop merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 17:35:52

49. Van dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Mrb bu web sitesi valla mükemmel, tebrikler , – 391

50. Kilis dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Merhaba sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 35

51. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , – 486

52. Kırklareli dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . selamun aleyküm web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 405

53. Selam herkese paylaşımın inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

54. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 187

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 285

56. Bitlis merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 25-03-2021 14:39:05

57. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 433

58. Van merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız harbiden güzel, sağolun 26-03-2021 23:06:42

59. Diyarbakır dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Merhabalar web siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 223

60. Merhabalar paylaşım inanki mükemmel, teşekkürler

61. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 482

62. Yozgat dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Merhaba siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 121

63. elif yılmaz Reply

Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

64. Batman dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 474

65. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım , ziya – 129

66. Hatay merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 02-05-2021 06:36:41

67. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 288

68. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 303

69. Çorum dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Merhaba paylaşımınız valla çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 209

70. Karaman dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Merhabalar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 95

71. Karaman dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım , ahmet – 324

72. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Mrb web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 384

73. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Merhaba siten harbiden dikkat çekici, sağolun , Hasan – 441

74. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 221

75. Düzce dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Merhaba herkese siten valla hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 192

76. Selam siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

77. Adana merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 19:45:30

78. Çankırı dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 55

79. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-06-2021 04:18:38

80. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

81. Amasya dan kimler var. Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. . Mrb sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 450

82. Konya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 10-07-2021 16:31:36

83. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 499

84. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha hayran edici, saolun , Aylin – 481

85. Iğdır merkezden ben ali. Mrb sayfanız vallaha billaha iyi, şukuladım 20-07-2021 23:16:05

86. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Selamlar siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 252

87. Bu konu : ” Denizaltının covid korkusunu itmesinden o kadar bıktım ki. ” çok güzel. Merhaba sayfa valla iyi, sağolun , memo – 10

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link