Resim yayınla

Duvar resmi, dünyanın askeri gücünü ve “ortak mal” için ulusal kimliğini terk ettiği anlamına geliyor. Bir hükümet ve bir ordu ile yeni bir dünya düzenine bir ipucu daha. Ama neden ortada bir Alman çocuk var? Bir Bavyera kostümü hiç şüphesiz. Herkes ona odaklanmış. Ve elleri neden metalden yapılmış gibi görünüyor? Amerikalı bir çocuk bile (İzci kıyafeti giymiş) silahlarını bırakmaya çalışıyor gibi görünüyor. Amerika’nın kalbindeki Amerika’nın en büyük havaalanındayız ve bu resimde Amerika memnuniyetle Almanya’ya gidiyor. Hitler’in selefi mi olması gerekiyordu?

Şimdi, ikinci kısımda sanki her şey aniden bitecek ve yerini savaş, acı ve ölüm alacakmış gibi. Çok acımasız bir tablo, Amerika’nın en büyük havaalanının ana kapısına, siyasi doğruluk döneminde yerleştirilmesi tamamen anormal …

Soldaki insanlara, tuğla üzerinde “uyuyan” ölü çocuklara dikkatlice bakın. Şiddet belirtisi yok. Sanki üstlerindeki gökkuşağından “sızan” ölümcül gazdan zehirlenmiş gibi cansızlar. Bir gaz maskesi ile korunan canavar da sol alt köşedeki bir harfi işaret eder. Hangisi daha da rahatsız edicidir – Tüm bunların Auschwitz ve “çocukluk dönemini sonlandırmak” ve “uyanmak” ile ne ilgisi var?

Başka sorularım var, ama bundan çok yoruldum ve hastalandım.

Ek kaynaklar ve resimlere bağlantılar:

1. bölüm duvar resminin

2. bölüm duvar resminin

tam görüntü Duvarın

Daha iyi görünüm “Bavyeralı çocuk” da (çorap ve ceketindeki şortlarına, fularlarına, jartiyerlerine ve desenlerine dikkat edin. Bunun Bavyera halk kostümü olduğuna şüphe yok)

Hanus Hachenburg mektupve dolu şiir.

Ayrıca, unutmayın Zaman kapsülü havaalanının altına gömülü, 2094’te açılacak ve her şey masonlar tarafından inşa edildi.

Ve medyanın havaalanındaki tüm komplo teorisiyle nasıl alay etmeye çalıştığı hakkında: buraya, buraya ve buraya, sadece birkaçını adlandırmak (ve görünüşte özdeş görünen bir makale var)

Author

233 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

2. Merhaba web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Selam siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım 26-06-2020 21:37:25

5. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, linkedinde paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Sinop merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:13:16

8. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Bayburt merkezden ben mehmet. Selam siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun 07-07-2020 12:39:43

10. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 05:21:55

11. Kars merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 17-07-2020 07:51:15

12. Amasya merkezden ben banu. Slm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-07-2020 14:43:21

13. Zonguldak merkezden ben mehmet. Mrb siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 04-08-2020 05:14:49

14. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. İzmir merkezden ben ali. Slm web sitesi valla güzel, şukuladım 04-08-2020 16:30:12

16. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

17. Selam herkese web siten harbiden hayran bıraktı, sağolun

18. Ankara merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 19:51:50

19. Bingöl merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa cidden mükemmel, teraziye tıkladım 13-08-2020 08:33:09

20. Ordu merkezden ben banu. Selamlar web siteniz inanılmaz çok iyi, saolun 13-08-2020 17:24:05

21. Selamın aleyküm siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Merhabalar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

23. Bursa merkezden ben banu. Slm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 29-08-2020 22:24:43

24. Selamın aleyküm web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım

25. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-09-2020 10:15:08

26. Adıyaman merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 06:35:18

27. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

28. Bolu merkezden ben ali. Merhabalar siteniz harbiden çok iyi, face de paylaştım 25-09-2020 10:22:08

29. Kayseri merkezden ben doruk. Slm web siten valla güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:26:30

30. Batman merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 12:28:24

31. Hakkari merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, sağolun 10-10-2020 22:10:48

32. Selam herkese paylaşım vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

33. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, tebrikler , gaye – 328

34. Mrb paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

35. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim iyi, tebrikler , mehmet – 139

36. Selam herkese siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

37. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok güzel, şukuladım , hatice – 96

38. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 471

39. Artvin dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selamlar web sitesi yeminle güzel, saolun , doruk – 98

40. Merhaba herkese siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

41. Kırıkkale merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-11-2020 21:42:00

42. Kilis dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , – 126

43. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhaba sayfan valla çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 279

44. Nevşehir dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Slm web siten cidden hayran edici, face de paylaştım , memo – 322

45. Mersin merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım 18-11-2020 02:49:20

46. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 440

47. Merhabalar web siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler

48. Elazığ dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 464

49. Trabzon merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 03:45:58

50. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , gaye – 265

51. Osmaniye merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 04:20:51

52. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, şukuladım

53. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

54. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 203

55. Merhabalar paylaşımın cidden hayran bıraktı, sağolun

56. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 467

57. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selam sayfanız valla dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 228

58. Mardin merkezden ben banu. Slm siteniz valla iyi, saolun 25-11-2020 05:10:56

59. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 108

60. Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

61. Bingöl dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . selam arkadaşlar siten inan ki güzel, tebrikler , ahmet – 383

62. Artvin merkezden ben ahmet. Slm web siteniz harbiden mükemmel, saolun 26-11-2020 00:34:40

63. Amasya dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selam herkese web siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 268

64. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Mrb sayfanız cidden hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 434

65. Bartın dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Slm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 330

66. Isparta dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selamlar paylaşım inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , emin – 396

67. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 443

68. Çankırı merkezden ben . Merhaba paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-11-2020 20:14:24

69. Tekirdağ merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-11-2020 20:14:26

70. Bolu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran edici, twitter da paylaştım 29-11-2020 11:54:54

71. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden mükemmel, tebrikler , hatice – 49

72. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 166

73. Afyon merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 30-11-2020 18:05:14

74. Karabük dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 138

75. Elazığ dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, şukuladım , Emine – 335

76. Denizli merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-12-2020 06:26:40

77. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

78. Hakkari merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 03-12-2020 04:16:19

79. Samsun dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 57

80. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 353

81. Şırnak merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:19:08

82. Mrb sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

83. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Merhaba siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 98

84. Mrb siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

85. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 460

86. Kocaeli dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selamın aleyküm web sitesi vallaha iyi, teşekkürler , ahmet – 143

87. Adıyaman dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Slm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 326

88. Yozgat dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Merhaba sayfan inan ki dikkat çekici, şukuladım , gaye – 424

89. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, face de paylaştım , – 197

90. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden çok iyi, teşekkürler , banu – 321

91. Manisa dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selamlar siten cidden dikkat çekici, tebrikler , banu – 16

92. Karaman dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selam herkese paylaşımın valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 26

93. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 172

94. Sakarya dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 415

95. Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, tebrikler

96. Tunceli dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 255

97. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi iyi, saolun , Emine – 26

98. Bilecik dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 347

99. Rize dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . merhaba arkadaşlar web sitesi valla iyi, teşekkürler , mehmet – 46

100. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok güzel, face de paylaştım , hatice – 461

101. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

102. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 243

103. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız valla hayran edici, face de paylaştım 01-01-2021 01:10:20

104. elif yılmaz Reply

Selam sayfan cidden iyi, facebookta paylaştım

105. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selam paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 198

106. Selamlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

107. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun , gaye – 450

108. Kastamonu dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, saolun , emin – 327

109. Erzurum merkezden ben emin. Merhaba web siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun 09-01-2021 04:03:50

110. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 28

111. Gaziantep dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 143

112. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 290

113. Erzincan dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 16

114. İzmir dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun , emin – 486

115. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

116. Çorum dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selam web siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 403

117. Malatya dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . selam arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, sağolun , Aylin – 312

118. Selam paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

119. Karabük dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 480

120. Karaman dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selamın aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 245

121. Düzce dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 387

122. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 307

123. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selamlar siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 259

124. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, şukuladım

125. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 220

126. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

127. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

128. Merhabalar paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

129. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten iyi, tebrikler , Hasan – 292

130. Van dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . selamun aleyküm sayfa vallaha mükemmel, face de paylaştım , Emine – 37

131. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 19-01-2021 10:20:49

132. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 253

133. Selam herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

134. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım ciddiyim hayran edici, teşekkürler

135. Tekirdağ merkezden ben ali. Selam web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun 20-01-2021 16:37:15

136. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selam web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 143

137. Slm web siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

138. Sivas dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 194

139. Mrb siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

140. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın cidden dikkat çekici, teşekkürler 23-01-2021 10:22:17

141. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

142. Şırnak dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selamlar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 44

143. Selam herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

144. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 362

145. İstanbul merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-01-2021 09:47:18

146. Ankara dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . selam arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 192

147. Gürbüz Reply

Merhaba sayfa vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

148. Gaziantep dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selam herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 127

149. Sinop merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 19:19:48

150. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, saolun , banu – 226

151. Gürbüz Reply

Mrb sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

152. İzmir merkezden ben ali. Mrb sayfanız süper ötesi iyi, sağolun 28-01-2021 18:25:48

153. Artvin dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 222

154. Antalya dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 487

155. Kars merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, face de paylaştım 29-01-2021 08:31:22

156. Kars merkezden ben banu. Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-01-2021 15:51:55

157. Kastamonu merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 29-01-2021 15:52:02

158. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 165

159. Amasya dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selamlar siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , – 45

160. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun 31-01-2021 00:45:35

161. Merhaba paylaşımınız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

162. Mrb paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

163. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, tebrikler , – 26

164. Bilecik merkezden ben doruk. Slm siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-02-2021 12:31:11

165. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 346

166. Kastamonu dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 326

167. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selam sayfan valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 318

168. Kayseri merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 07-02-2021 23:41:06

169. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, saolun

170. Hakkari dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . selamun aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 489

171. Kütahya dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 311

172. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

173. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 168

174. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 107

175. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Merhaba herkese sayfan süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 311

176. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden çok iyi, face de paylaştım , banu – 212

177. Burdur merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun 08-02-2021 23:52:50

178. Karaman dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . selamun aleyküm paylaşım cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 47

179. Nevşehir dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selam herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 166

180. Merhaba herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

181. Muğla dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Slm sayfanız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , ali – 104

182. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 233

183. Malatya dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 238

184. Giresun merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım inanılmaz iyi, şukuladım 11-02-2021 09:28:08

185. Şanlıurfa dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, şukuladım , mehmet – 409

186. Van merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa inanki çok iyi, twitter da paylaştım 14-02-2021 12:51:05

187. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, twitter da paylaştım , ali – 457

188. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler

189. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 16-02-2021 10:36:29

190. Ardahan merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 16-02-2021 10:36:34

191. Osmaniye dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 94

192. Afyon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 16-02-2021 11:08:36

193. Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

194. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 212

195. Slm sayfanız cidden çok iyi, twitter da paylaştım

196. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz valla mükemmel, şukuladım

197. Aksaray merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-02-2021 11:39:24

198. Manisa merkezden ben banu. Selam herkese web siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 23:17:04

199. İstanbul dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Slm sayfa ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , Emine – 143

200. Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-02-2021 06:34:16

201. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, saolun 18-02-2021 06:34:20

202. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , – 51

203. Merhaba web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

204. Edirne dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Slm paylaşımın inanki iyi, sağolun , gaye – 231

205. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok iyi, face de paylaştım

206. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 40

207. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, saolun , hatice – 339

208. Sakarya dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Selam web siteniz inanki güzel, şukuladım , memo – 323

209. İstanbul merkezden ben banu. Slm paylaşımınız gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 23-03-2021 09:46:24

210. Niğde merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım 27-03-2021 09:06:05

211. Zonguldak dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Merhaba web siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 89

212. Selamın aleyküm siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

213. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , emin – 18

214. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 80

215. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Mrb siten inan ki iyi, tebrikler , banu – 215

216. Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

217. Karabük merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-04-2021 16:59:24

218. Giresun dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 38

219. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten ciddiyim iyi, sağolun 02-05-2021 06:42:02

220. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , Emine – 100

221. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Slm siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 464

222. Burdur merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa ciddiyim dikkat çekici, sağolun 07-05-2021 03:30:23

223. Bilecik merkezden ben memo. Merhabalar sayfan ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 07-05-2021 05:14:46

224. Ankara dan kimler var. Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi . Slm web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 433

225. Bu konu : ” Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 392

226. Trabzon merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 16-05-2021 18:12:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link