Kategoriler
Genel

Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi

Resim yayınla

Duvar resmi, dünyanın askeri gücünü ve “ortak mal” için ulusal kimliğini terk ettiği anlamına geliyor. Bir hükümet ve bir ordu ile yeni bir dünya düzenine bir ipucu daha. Ama neden ortada bir Alman çocuk var? Bir Bavyera kostümü hiç şüphesiz. Herkes ona odaklanmış. Ve elleri neden metalden yapılmış gibi görünüyor? Amerikalı bir çocuk bile (İzci kıyafeti giymiş) silahlarını bırakmaya çalışıyor gibi görünüyor. Amerika’nın kalbindeki Amerika’nın en büyük havaalanındayız ve bu resimde Amerika memnuniyetle Almanya’ya gidiyor. Hitler’in selefi mi olması gerekiyordu?

Şimdi, ikinci kısımda sanki her şey aniden bitecek ve yerini savaş, acı ve ölüm alacakmış gibi. Çok acımasız bir tablo, Amerika’nın en büyük havaalanının ana kapısına, siyasi doğruluk döneminde yerleştirilmesi tamamen anormal …

Soldaki insanlara, tuğla üzerinde “uyuyan” ölü çocuklara dikkatlice bakın. Şiddet belirtisi yok. Sanki üstlerindeki gökkuşağından “sızan” ölümcül gazdan zehirlenmiş gibi cansızlar. Bir gaz maskesi ile korunan canavar da sol alt köşedeki bir harfi işaret eder. Hangisi daha da rahatsız edicidir – Tüm bunların Auschwitz ve “çocukluk dönemini sonlandırmak” ve “uyanmak” ile ne ilgisi var?

Başka sorularım var, ama bundan çok yoruldum ve hastalandım.

Ek kaynaklar ve resimlere bağlantılar:

1. bölüm duvar resminin

2. bölüm duvar resminin

tam görüntü Duvarın

Daha iyi görünüm “Bavyeralı çocuk” da (çorap ve ceketindeki şortlarına, fularlarına, jartiyerlerine ve desenlerine dikkat edin. Bunun Bavyera halk kostümü olduğuna şüphe yok)

Hanus Hachenburg mektupve dolu şiir.

Ayrıca, unutmayın Zaman kapsülü havaalanının altına gömülü, 2094’te açılacak ve her şey masonlar tarafından inşa edildi.

Ve medyanın havaalanındaki tüm komplo teorisiyle nasıl alay etmeye çalıştığı hakkında: buraya, buraya ve buraya, sadece birkaçını adlandırmak (ve görünüşte özdeş görünen bir makale var)

“Denver Uluslararası Havaalanı duvar resimleri analizi” için 28 yanıt

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım 26-06-2020 21:37:25

Sinop merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:13:16

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 05:21:55

Kars merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 17-07-2020 07:51:15

Amasya merkezden ben banu. Slm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-07-2020 14:43:21

Ankara merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 19:51:50

Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-09-2020 10:15:08

Adıyaman merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 06:35:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir