Derek Chauvin – Adında Ne Var? Bir ırk savaşı ya da ırksal huzursuzluğu kışkırtmak isteyen bir organizasyon ya da ortak komplocu, sahte bayrağındaki beyaz karakter için daha iyi bir isim seçmek için zorlanıyor.

Derek Chauvin’in adını oluşturan kelimelerin etimolojisini parçaladım. Çok net bir mesaj var gibi görünüyor.

derek

Theodor’un

Chauvin

şovenizm

Derek Chauvin / Chauvin Derek = Beyaz / Erkek Aşırı Milliyetçi Hükümdar / Halk Kralı

Ben “tesadüf-kuramcı” değilim, ama bu * büyük ölçüde * inandırıcı, eminim kabul edersiniz …

“Derek Chauvin – Adında Ne Var? Bir ırk savaşı ya da ırksal huzursuzluğu kışkırtmak isteyen bir organizasyon ya da ortak komplocu, sahte bayrağındaki beyaz karakter için daha iyi bir isim seçmek için zorlanıyor.” üzerine 61 yorum

1. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, şukuladım 09-06-2020 14:15:23

2. Muğla merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-07-2020 13:19:09

3. Tunceli merkezden ben ali. Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-07-2020 21:49:36

4. Erzurum merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 17-07-2020 03:52:17

5. Van merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-07-2020 07:31:30

6. Siirt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun 03-08-2020 04:51:44

7. Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 12-08-2020 03:31:03

8. Hakkari merkezden ben ahmet. Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 17:18:59

9. Bolu merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 09:38:05

10. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 24-09-2020 15:13:52

11. Isparta merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 16:15:45

12. Sakarya dan kimler var. Derek Chauvin – Adında Ne Var? Bir ırk savaşı ya da ırksal huzursuzluğu kışkırtmak isteyen bir organizasyon ya da ortak komplocu, sahte bayrağındaki beyaz karakter için daha iyi bir isim seçmek için zorlanıyor. . Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sağolun , emin – 125

13. Bu konu : ” Derek Chauvin – Adında Ne Var? Bir ırk savaşı ya da ırksal huzursuzluğu kışkırtmak isteyen bir organizasyon ya da ortak komplocu, sahte bayrağındaki beyaz karakter için daha iyi bir isim seçmek için zorlanıyor. ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , memo – 458

14. Bu konu : ” Derek Chauvin – Adında Ne Var? Bir ırk savaşı ya da ırksal huzursuzluğu kışkırtmak isteyen bir organizasyon ya da ortak komplocu, sahte bayrağındaki beyaz karakter için daha iyi bir isim seçmek için zorlanıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, saolun , Aylin – 8

15. Aydın dan kimler var. Derek Chauvin – Adında Ne Var? Bir ırk savaşı ya da ırksal huzursuzluğu kışkırtmak isteyen bir organizasyon ya da ortak komplocu, sahte bayrağındaki beyaz karakter için daha iyi bir isim seçmek için zorlanıyor. . selam arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 470

16. Diyarbakır dan kimler var. Derek Chauvin – Adında Ne Var? Bir ırk savaşı ya da ırksal huzursuzluğu kışkırtmak isteyen bir organizasyon ya da ortak komplocu, sahte bayrağındaki beyaz karakter için daha iyi bir isim seçmek için zorlanıyor. . Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 190

17. Gümüşhane merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 21:35:52

18. Bu konu : ” Derek Chauvin – Adında Ne Var? Bir ırk savaşı ya da ırksal huzursuzluğu kışkırtmak isteyen bir organizasyon ya da ortak komplocu, sahte bayrağındaki beyaz karakter için daha iyi bir isim seçmek için zorlanıyor. ” çok güzel. Selam siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 366

19. Samsun merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 19-10-2020 22:11:38

20. Kırıkkale dan kimler var. Derek Chauvin – Adında Ne Var? Bir ırk savaşı ya da ırksal huzursuzluğu kışkırtmak isteyen bir organizasyon ya da ortak komplocu, sahte bayrağındaki beyaz karakter için daha iyi bir isim seçmek için zorlanıyor. . Selam paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , mehmet – 5

21. Erzurum dan kimler var. Derek Chauvin – Adında Ne Var? Bir ırk savaşı ya da ırksal huzursuzluğu kışkırtmak isteyen bir organizasyon ya da ortak komplocu, sahte bayrağındaki beyaz karakter için daha iyi bir isim seçmek için zorlanıyor. . selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 464

22. Kocaeli merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 20-10-2020 20:04:35

23. Batman merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 21:07:42

24. Kütahya dan kimler var. Derek Chauvin – Adında Ne Var? Bir ırk savaşı ya da ırksal huzursuzluğu kışkırtmak isteyen bir organizasyon ya da ortak komplocu, sahte bayrağındaki beyaz karakter için daha iyi bir isim seçmek için zorlanıyor. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 3

elif yılmaz için bir cevap yazın Cevabı iptal et