https://www.youtube.com/watch?v=yRW1ya0eLuk

Videoyu izle. Duygu yok. Hiç gözyaşı. Öfke yok. Sadece hızla ileri geri hareket eden gözler bana onun bir şeyler düşündüğünü söylüyor.

Hapishanede 90 yıl gibi hapis cezasına çarptırıldınız çünkü Meth ve Fetanly’ye aşırı doz uygulayan bir adam da sisteminizde Çin Virüsü taşıyordu. Tüm bu GERÇEKLERİ biliyorsunuz ve YIRTMA YOK veya Öfke YOK mu yaşıyorsunuz?

Üstelik, Adliye Binası dışında ve Birleşik Devletler’in birçok şehrinde öfkeli bir kalabalık olması. Sadece binayı istila etmeyi bekliyorum.

Bana bir Gizli Anlaşma teklif edildiği açık. Özellikle davanızın tüm ulus tarafından bilindiğini ve belirli bir Diktatörün kurulmasını sağlamak için bir Siyasi Araç olarak kullanıldığını düşünürsek. Bu şartlar altında DUYGU YAŞAMIYORSUNUZ?

Öfkelenirdim. En azından bir olay çıkarırdım. Ben şahsen tüm dünyanın görmesi için bir rant yapardım. Ve ya DUYGU YOK gördük. Konuşma yok. Seni son kez sikeyim. Yani neden olmasın? 90 yıl hapis cezasına çarptırıldın.

Şimdi Seçeneklerinizi düşünelim:

Suçlu değil. Toplam Kaos patlak verir. Jüri Havuzu Chauvin’in yanı sıra dışarıdaki Mob tarafından mahvolur. Veya

Tıpkı Maxine Waters’ın istediği ve kızgın kalabalığının istediği gibi tüm hesaplardan suçlu.

Her halükarda Suçlu olduğunda ne olur?

Medya uzaklaşır. Kızgın kalabalık gider. Şehirleriniz Minneapolis yanmaz ve yağmalanmaz. Ve Ulus genelinde birden fazla başka şehir de yok.

Tanık Koruma Programına yeni bir isim ve yeni bir kimlikle yerleştirilirsiniz.

Medyanın ne kadar çabuk yeni bir Woke Social Justice Warrior projesine odaklandığına bakın. Kelimenin tam anlamıyla, Columbus Ohio’daki pisliğin meydana gelmesinden sonraki gün. Onlara biraz zafer tadı verdiler ve çocuklar gibi bir sonraki Polis Atışına gittiler.

Neredeyse biraz uygun. Derek Chauvin’in duygu eksikliği bütün haftadır canımı sıktı. Ve eminim bunu düşünen tek kişi ben değilim.

Author

27 Comments

1. Düzce dan kimler var. Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. . Selam siteniz süper ötesi mükemmel, sağolun , mehmet – 218

2. Kırklareli merkezden ben ahmet. Slm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 25-04-2021 09:50:27

3. Bu konu : ” Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden çok iyi, saolun , mehmet – 105

4. Bu konu : ” Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 318

5. Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2021 00:55:14

6. Bu konu : ” Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 180

7. Bu konu : ” Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, şukuladım , Hasan – 11

8. Giresun dan kimler var. Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, şukuladım , ali – 435

9. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım 09-05-2021 17:18:53

10. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. . Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 283

11. Slm paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler

12. Bu konu : ” Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden iyi, facebookta paylaştım , memo – 26

13. Kilis merkezden ben banu. Merhaba herkese siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 20-05-2021 23:11:38

14. Bu konu : ” Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 341

15. Muş dan kimler var. Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. . Slm siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 425

16. Giresun merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-05-2021 21:22:48

17. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun

18. Muş merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 22:31:05

19. Samsun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-06-2021 23:14:37

20. Bu konu : ” Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 340

21. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

22. Mersin merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 15-07-2021 05:20:21

23. Rize dan kimler var. Derek Chauvin, Bırakmak İçin Gizli Bir Anlaşma yaptı. . Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, saolun , emin – 71

24. Adıyaman merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan harbiden çok güzel, sağolun 23-07-2021 10:02:43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link