Yerli Amerikalılarla ilgili her şey neden paranormal? Deri yürüyüşçüler ve Hint mezarlıkları gibi mi? Deri yürüyüşçüler ilgimi çekiyor çünkü ormanda ürkütücü bir bok olduğuna inanıyorum ama bunun sadece Kızılderili folkloru olduğuna dair bir tartışma var.

Author

30 Comments

1. Iğdır dan kimler var. Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki iyi, face de paylaştım , mehmet – 432

2. Bartın dan kimler var. Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? . Merhaba sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , doruk – 437

3. Gümüşhane merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 20-07-2021 05:35:52

4. Bitlis dan kimler var. Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? . Selamlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 49

5. Sivas dan kimler var. Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? . Mrb sayfanız cidden dikkat çekici, saolun , doruk – 21

6. Mrb paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

7. merhaba arkadaşlar web siten inanki mükemmel, tebrikler

8. Bu konu : ” Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 468

9. Merhaba bu web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun

11. Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 30-07-2021 18:48:08

12. Bu konu : ” Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 379

13. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

14. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkat çekici, sağolun 09-08-2021 02:42:34

15. Kilis dan kimler var. Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 459

16. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selamlar siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler 13-08-2021 06:29:21

17. Bu konu : ” Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 150

18. Bu konu : ” Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ahmet – 100

19. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 284

23. Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

24. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

25. Aydın merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 10-09-2021 19:33:45

26. Bu konu : ” Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, tebrikler , mehmet – 178

27. Bu konu : ” Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, sağolun , Emine – 188

28. Burdur dan kimler var. Deri yürüyüşçüler gerçek mi? Eğer öyleyse, biriyle kişisel karşılaşmanız nedir? . selamun aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 13

Write A Comment