Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar.

Korku, korku tepkisi vermemi engelleyen tıbbi bir durum nedeniyle benim için yabancı bir duygudur. Korku yoluyla kana adrenalin ekleyemeyecekleri için adrenokrom hasadı için beni işe yaramaz hale getirdiği için sahip olmak şanslı bir şart. Durumumdan dolayı suç fiillerine bakabiliyorum ve kişinin duygularına göre korkup korkmadığına karar verebiliyorum.

Derin devlet suçluları acımasızdır ve bazılarının gerçekten acımasız olduklarından korkmazlar. Çoğu suçlu sert davranıyormuş gibi davranıyor ama derin devlet aslında sert ve numara yapmıyor. Yargıçlar söz konusu olduğunda, baskı altına girmek için doğru kararı verdiklerini düşünüyorum. İstediğimizi söyleyebiliriz ama günün sonunda bu kadar acımasız bir tehditle karşılaşırsanız onlardan cesaret göstermelerini beklemek vahşice olurdu.

Cesaret ile saf umursamazlık arasında bir fark vardır. Gerçekten mahvolmuş olabiliriz En iyi sas ekiplerinin bu baskı altında sakin kalacağını hayal bile edemiyorum.

“Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar.” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 436

2. Erzincan merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-02-2021 05:27:29

3. Batman dan kimler var. Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar. . Merhaba sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler , emin – 24

4. Batman dan kimler var. Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar. . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 171

5. Kütahya dan kimler var. Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar. . Merhabalar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 48

6. Bitlis dan kimler var. Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar. . Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 127

7. Bartın merkezden ben . Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 09:44:38

8. Konya merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-02-2021 09:44:40

9. Bu konu : ” Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 369

10. Trabzon dan kimler var. Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar. . selamun aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 217

11. Bu konu : ” Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, saolun , ziya – 63

12. Bu konu : ” Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden çok güzel, face de paylaştım , Emine – 84

13. Iğdır dan kimler var. Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler , ali – 326

14. Kırıkkale merkezden ben banu. Mrb paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 01:47:52

15. Bu konu : ” Derin devlet acımasız suçlular ve yargıçlar haklı olarak korktuğu için yargılanmıyorlar. ” çok güzel. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 369

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link